Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Szczecin

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Agencja Artystyczna oferuje muzyków i zespoły muzyczne, które zapewnią Państwu oprawę muzyczną na weselu, ślubie czy obiedzie weselnym.
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny zapewni Wam profesjonalną oprawę muzyczną na wesela, zabawy, studniówki, bankiety, imprezy firmowe i okolicznościowe.
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Zespół wykonuje każdy rodzaj muzyki jaki zażyczy sobie Para Młoda. Poza tym organizuje w porozumieniu z Parą Młodą konkursy i zabawy weselne.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Repertuar dostosowujemy do rodzaju imprezy i gustów klienta... Sprawdź nas i już teraz skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że nie pożałujesz wyboru.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Ponad 500 tytułów polskich i zagranicznych, starszych, nowszych i najnowszych hitów. Przygotujemy ulubione utwory dla każdego Klienta. Zapewniamy udaną zabawę dla wszystkich gości.
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Nasz zespół muzyczny został założony w 1991 roku. Skład zespołu : Martyna - wokal, flet poprzeczny Aneta - wokal Sławek - saksofon, gitara, wokal, klawisze Krzysztof- gitara basowa, gitara akustyczna, wokal Piotr- perkusja, akordeon, wokal. Ponieważ nasze demo (wg nas) nie odzwierciedla tego jak gramy ( brak możliwości nagrań profesjonalnych) oferujemy możliwość posłuchania nas na żywo w naszej sali prób gdzie zagramy specjalnie dla Was.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Oferta obejmuje czas od przywitania gości na sali do godziny 4 rano. W tym oczywiście prowadzenie oczepin i innych zabaw. Gdybyscie sobie państwo życzyyli naszą obecnośc na poprawinach dodatkowo cena za godzine wynosi 250 zł.
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
3 osobowy zespół wokalno-instrumentalny z wodzirejem na każdą okazję. Jesteśmy dla Państwa od 20 lat. Zapraszamy.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Pięcioosobowy zespół świadczący usługi zapewniające oprawę muzyczną podczas zabaw weselnych i innych imprez okolicznościowych. Skład może zostać poszerzony o saksofonistę-klarnecistę, absolwenta Akademii Muzycznej w Poznaniu. Prezentujemy muzykę w 100% na żywo. Aranżacje są efektem naszej pracy.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 21

Województwo Zachodniopomorskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Szczecin - nasz przewodnik

Miłość to wspaniałe uczucie, które towarzyszy człowiekowi w życiu. Z tym uczuciem łączą się szczęście i radość.  Ślub i często wesele są ukoronowaniem związku, dlatego tak ważne, by uroczystość ta była wyjątkowa. Gdy dwie dusze spotkają się, to po pewnym czasie pragną sformalizowania związku. Takim wydarzeniem jest niewątpliwie ślub i często wesele. Emocje towarzyszące tym wydarzeniom są jedyne w swoim rodzaju. Każda para młoda chce, by ich uroczystość była niekonwencjonalna. Wszystkie pary cenią sobie pamiątki w postaci zdjęć oraz filmów, realizowanych w trakcie uroczystości. Całość wymaga właściwej organizacji i przygotowania.

Doskonale pomocne w tym zakresie są serwisy internetowe Grupy Portali Weselnych. Na portalu muzyka-wesele.pl można znaleźć odpowiedni zespół muzyczny, który ubarwi wesele i stworzy wspaniały nastrój szampańskiej zabawy. Na terenie Szczecina można przebierać w ofertach prawie 20 takich kapel. Podobnie sprawa wygląda z wyszukaniem lokalu weselnego. Ciekawym miejscem jest Hotel Restauracja FENIX. Zabawa weselna i ślub powinny zostać uwiecznione w pięknych obrazach foto i wideo. Portale fotograf-wesele.pl oraz filmy-wesele.pl umożliwiają sprawne znalezienie wykonawców takich pamiątek.

 

Zespół na wesele a ślub

Muzyka na ślubie i na weselu to dwie różne sprawy, które trzeba przemyśleć osobno. Zdarza się, że zespoły weselne są przygotowane na towarzyszenie młodej parze w kościele, grając np. na skrzypcach i śpiewając, aby dostosować się do nastroju uroczystości, ale zwykle wymaga to zatrudnienia dodatkowej osoby, specjalizującej się w grze lub śpiewie. Tym bardziej, że charakter uroczystości ślubnej w kościele znacznie różni się od tego na weselu. Ślub wymaga poważnej, wzruszającej oprawy, dlatego świetnie nada się gra na skrzypcach, wiolonczeli, a nawet harfie lub śpiew. Niektórzy nowożeńcy wynajmują nawet chór, który sprawia niesamowite wrażenie na gościach w tak podniosłej chwili.

Natomiast podczas wesela szukamy dobrej zabawy, a więc zespół powinien grać kawałki do tańca, z pozytywnym nastawieniem i sporą energią. Zespoły weselne mają zwykle bardzo zróżnicowany repertuar, przez co są w stanie dostosować się do każdego towarzystwa, a te najlepsze stawiają na żwawe i znane piosenki, które porywają do tańca wszystkie pokolenia. Dobry wybór zespołu weselnego to podstawa dobrej zabawy, to jeden z tych wydatków, na których podczas organizacji wesela nie oszczędzać. 

 

Odpowiedni zespół weselny

Jeśli chodzi o przyjęcie weselne, najlepszym sposobem na wybór muzyki jest zastosowanie zasady "złotego środka", czyli zapewnienie różnorodnego repertuaru. Granie lub odtwarzanie przez DJ-a piosenek z każdego stylu przemieszanych między sobą sprawi, że każdy gość znajdzie coś dla siebie. Ważne, aby sporą część wieczora grane były szybkie, energiczne piosenki, ale nie można zapomnieć także o wolnych, które sprawią, że na parkiet chętnie ruszą starsi oraz pozwolą gościom trochę odpocząć.

Choć wybór muzyki weselnej to spora odpowiedzialność, to dzięki takiemu rozwiązaniu impreza na pewno będzie uznana za sukces. Znalezienie zespołu, który oferuje różnorodny repertuar w dużym mieście nie powinno być trudne. Na portalu muzyka-wesele.pl można znaleźć wiele takich ofert, w dodatku w bardzo przystępnych cenach. Wybór nie będzie łatwy, bo lokalne zespoły trzymają bardzo dobry poziom, ale na pewno każda para znajdzie coś dla siebie.

 

DJ na wesele – popularne rozwiązanie

Przede wszystkim para musi podjąć decyzję, czy chce, aby na weselu grał zespół, czy zajmował się muzyką DJ. Plusem wynajęcia DJ-a jest szeroki wybór muzyki – wystarczy ustalić, jakiego rodzaju piosenki chcemy usłyszeć na zabawie, a profesjonalista dobierze listę kawałków tak, byśmy byli zadowoleni. Nie ogranicza nas wówczas repertuar zespołu, który – choć oczywiście bywa bardzo zróżnicowany – zawsze jest jednak ograniczony.

Pod względem cen zazwyczaj usługi DJ-a są korzystniejsze niż koszty wynajęcia całej kapeli. Jednak wciąż wiele osób uważa, że na prawdziwym, tradycyjnym weselu powinien grać zespół muzyczny. W dużych miastach ofert nie brakuje i ta konkurencja pozwala na wybór właśnie takiego zespołu, jaki nas interesuje. Organizując ślub w małej miejscowości, możemy oczywiście zdecydować się na jeden z lokalnych zespołów lub na taki, który jeździ po całej Polsce, jednak zapewne będzie to wymagało większych i dokładniejszych poszukiwań.

 

Oprawa ślubu i wesela – fotograf

Tak starannie, jak o wyborze muzyki, trzeba także pomyśleć o wyborze fotografa i kamerzysty ślubnego, szczególnie, jeśli para decyduje się na ciekawy dodatek, jakim jest sesja zdjęciowa lub nagrywanie teledysku ślubnego w plenerze. Dobry efekt takich działań wymaga kreatywnego fotografa z dobrym sprzętem, a także odpowiedniego pleneru ślubnego. Na szczęście oni jednego, ani drugiego w Szczecinie nie brakuje i po znalezieniu odpowiedniego fotografa, nie będzie problemu z wyborem miejsca na plener ślubny

 

Szczecin i jego atuty – idealna sesja ślubna

Sesja ślubna w Szczecinie to atrakcyjna propozycja, gdyż na miejscu istnieje wiele miejsc mogących stanowić korzystne plenery. Położenie bezpośrednio nad Zatoką Szczecińską już samo w sobie potrafi dać możliwości na wspaniałe wykonanie reportażu. Na tym obszarze rzeka Odra tworzy malownicze pejzaże, malownicze rozlewiska. Plenery na tym terenie mają wiele do zaoferowania. Głównymi atrakcjami Szczecina są Wały Chrobrego. Można na ich tle stworzyć wspaniałą historię, a jak pomysłów brakuje to zdać się na szerokie spektrum możliwości naszego filmowca lub fotografa. Najważniejsze jest to, że para młoda decyduje o ostatecznej wizji takich scenariuszy.

Bogactwo atutów posiada także ścisłe centrum Szczecina. Bardzo twórcze może być odwiedzenie Starego Miasta, w którym jest wiele zabytkowych kamienic. Sesja ślubna w takim miejscu jest interesująca o każdej porze doby. W tym miejscu wyróżnia się znacząco wspaniały zamek, który posiada atrakcyjny dziedziniec. Dookoła zamku istnieje ciekawy teren. Warto wdrapać się także na wieżę widokową, by obejrzeć szeroką panoramę okolicy. Wydarzenie zaślubin w Szczecinie jest bardzo dobrym pomysłem. Ten region zachodniego Pomorza oferuje plenery skontrastowane pod względem piękna akwenu Morza Bałtyckiego, a także historii zabudowań tego terenu.

Szczecin to świetne miejsce na ślub, bo pary młode znajdą tu wszystko, co potrzebne: doskonałych fachowców, zarówno w branży muzycznej, jak i fotograficznej, piękne sale weselne ze smacznym menu oraz widowiskowe plenery ślubne. Dokładnie zaplanowanie wszystkich szczegółów i pewność, że wybrani usługodawcy to profesjonaliści najwyższej klasy na pewno zmniejszy stres, związany z przeżyciem tego wyjątkowego dnia i sprawi, że nowożeńcy będą mogli się tym cieszyć na 100%. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems