Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Świętochłowice

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Na nasz zespół składają się muzycy z Pilchowic obok Gliwic. Nasza oferta skierowana jest dla ...
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Inna
Jestem DJ-em, prezenter i wodzirejem. Gwarantuję udaną imprezę i dysponuje kilkunastoletnim doświadczeniem. Szerokie spektrum utworów z różnych ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny z Chorzowa, który uświetni Państwu uroczystość weselną. Profesjonalne podejście do każdego zlecenia i ...
Weselna - standardowa
Pop
Dj i Wodzirej w jednym doświadczenie za konsoleta 12 lat , Bardzo dobra znajomość muzyki ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 5

Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Świętochłowice - nasz przewodnik

Na organizację perfekcyjnego przyjęcia weselnego składa się wiele czynników. Profesjonalny fotograf, kamerzysta czy doskonałe potrawy - to nie wszystko. Ważne jest również, aby wybrać właściwy zespół weselny, a przede wszystkim należy zdecydować się na odpowiednią lokalizację.

Po dokonaniu wyboru lokalizacji możemy zająć się kolejnymi kwestiami, do których można zaliczyć zatrudnienie zespołu muzycznego. Pamiętajmy, że uprzednie sprawdzenie umiejętności kapeli jest koniecznością, jeśli zależy nam na pozytywnym efekcie. Nie można też zapomnieć o zatrudnieniu odpowiedniego kamerzysty, który wykona profesjonalny reportaż z dnia ślubu. Można go z łatwością znaleźć tutaj.

Muzyka na weselu

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że na tradycyjnym polskim weselu to muzyka odgrywa najważniejszą rolę. Goście liczą na dobrą zabawę i nastawiają się na szaleństwa na parkiecie, dlatego konieczne jest wynajęcie muzyków, którzy im to zapewnią. Na weselu nie ma miejsca na nudne, rozwlekłe piosenki, liczy się energia, pozytywne nastawienie i dobry kontakt muzyków z publicznością. Takich też zespołów powinniśmy szukać, bo można być pewnym, że sprawdzą się w swojej roli. Sam gatunek muzyczny ma mniejsze znaczenie i najlepszym wyborem okazuje się zwykle postawienie na tzw. standardową muzykę weselną. To mieszanina różnych stylów, która stawia na znane i popularne kawałki. Przy takiej muzyce goście bawią się najlepiej, a przecież jest to cel wszystkich młodych par. Nie zapominajmy, że trzeba być pewnym umiejętności zespołu, a więc trzeba wysłuchać go na żywo przed zatrudnieniem. Obecnie technologia pozwala na znaczne manipulowanie nagraniami, dlatego tylko występ na żywo może nas upewnić o umiejętnościach muzyków. Warto umówić się z nimi na próbne przesłuchanie albo pojawić się na imprezie, na której grają. O zadowolenie gości trzeba dbać, a dobry gospodarz musi wszystko dokładnie sprawdzić z wyprzedzeniem. 

Zespół, czy DJ?

Jeśli obawiamy się o postawę zespołu albo nie mamy czasu na robienie próbnych przesłuchań, można zdecydować się na DJ-a. Ma on sporo innych zalet np. cenę, która jest nawet o połowę niższa niż cena orkiestry weselnej. W dodatku DJ uchodzi za ciekawą i nowoczesną formę muzyki weselnej, większość młodych ludzi właśnie taką opcję preferuje. To zawód, który stał się w ostatnich latach bardzo popularny, dlatego nie będzie problemów ze znalezieniem odpowiedniej osoby. Prawdą jest jednak, że wiele osób nie wyobraża sobie wesela bez muzyki na żywo, co jest przyczyną, dlaczego tak wiele par wciąż decyduje się na orkiestrę weselną. W dodatku zespół nie towarzyszy nam tylko na sali, ale także w domach młodej pary, czy przed kościołem. W niektórych przypadkach oferuje także oprawę muzyczną ślubu, co jest świetnym pomysłem na urozmaicenie uroczystości. Jak widać i zespół i DJ mają spore zalety i tylko od preferencji młodej pary zależy, czy bardziej odpowiedni jest wybór zespołu, czy DJ-a. 

Szukanie zespołu weselnego w Świętochłowicach

Niezależnie od tego, czy interesuje nas zespół, czy DJ, a nawet wodzirej, trzeba będzie znaleźć odpowiednich fachowców. Z pomocą przychodzi tu portal muzyka-wesele.pl, gdzie znajdziemy wszystkie wymienione kategorie specjalistów ze Świętochłowic i okolic. Wystarczy wpisać nazwę miasta, a wyświetli się nam sporo ciekawych muzyków, gotowych podjąć się grania na naszym weselu. Wszyscy są profesjonalistami, dlatego na pewno każda para będzie szczerze zadowolona z ich pracy. Ich doświadczenie i energia sprawi, że goście będą zachwyceni, a zabawa bardzo udana. 

Wesele w Świętochłowicach

Świętochłowice to jedno z najbardziej interesujących miast położonych w województwie śląskim. Dzięki bardzo dobrej komunikacji z innymi miejscowościami województwa przyjęcie organizowane w tym mieście nie sprawi problemów z dojazdem nawet tym gościom, którzy nie dysponują własnym samochodem. Położenie miasta nad rzeką Rawą umożliwia wykonanie intrygujących zdjęć lub reportażu o unikatowym klimacie z pięknym drugim planem. To samo dotyczy znajdujących się w Świętochłowicach licznych stawów, do których można zaliczyć Kalinę, Wąwóz, Zacisze, Szwajcerę, Wojskowy oraz Skałkę. Kolejnym, wartym zainteresowania obiektem jest Góra Hugona, z której rozpościerają się piękne, zapierające dech w piersiach widoki.

Sama architektura Świętochłowic może wzbudzić duże zainteresowanie turystów. Wielką popularnością cieszą się tutejsze kamienice z drugiej połowy XIX i początku XX wieku, zwane familokami. Znajdujące się tutaj obiekty sakralne, takie jak kościół ewangelicki imienia św. Jana Chrzciciela czy kościół Matki Bożej Różańcowej, zachwycają natomiast swoim stylem i wyjątkowym klimatem.

Ponieważ w ostatnich latach modne jest zastępowanie hucznej zabawy uroczystym obiadem w gronie najbliższych, dobrym rozwiązaniem będzie wynajem restauracji znajdującej się w centrum miasta. Ułatwi to dojazd do miejsca docelowego. W Świętochłowicach możemy znaleźć mnóstwo ciekawych lokali przy ulicy Katowickiej, która charakteryzuje się niezwykle miłą atmosferą.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems