Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Brzoza - dj na wesele OlsztynBrzoza
Olsztyn
CENA: 3250 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 120
POLECEŃ: 0
ZADAJ PYTANIE

OFERTA   WESELE 

 

Oferta - preferowana przeze mnie„2in1”( Dj/Wodzirej-Konferansjer) obejmuje: przygotowanie  i prowadzenie Wesela  z jego wszystkimi elementami, które są wcześniej zaakceptowane przez Młodych, np. przywitanie, zabawy, eventy , animacje - w tym jeśli są dzieci, to także dla dzieci, oczepiny - w zakresie ustalonym , podziękowania i… ewentualne niespodzianki (dodatkowe koszta) – np.: akordeonista , saksofonista , skrzypek , gitarzysta , iluzjonista etc.

 

 To także profesjonalne nagłośnienie i światło   . Efektowne stanowisko prowadzącego/dja , kultura prowadzenia ( z „wyuczonego” wykształcenia jestem polonistą i etykiem) ,schludny, elegancki wygląd.

 

Dodam - jeśli zabawy, to mogą być te często spotykane lub nieszablonowe (zawsze na poziomie, by nikogo nie urazić i zawsze ustalana z Parą Młodą).

 

Moja oferta , to także 100% granie z oficjalnych, legalnych nośników muzycznych (jestem członkiem ogólnopolskich organizacji "didżejskich" i prezenterów muzycznych - Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki DJ Union i DJ Promotion ). Dobór muzyki zawsze ustalam z Parą Młodą . Zawsze też proszę też o krótką playlistę. Ważniejsze jest w niej to - „czego” nie gramy! Gustów Pary Młodej - nigdy nie komentuję!

 

 Ewentualna opłata ZAiKS – do omówienia. Ja ze swej strony mam zawsze opłaconą legalność nośników, czyli  płyt CD. W ofercie , tzn. jej cenie bazowej uwzględnione są i koszta transportu. Mile widziane „zabezpieczenie” (na „kwadrans”) pokoju na przebranie i wcześniejsze odświeżenie się ( chyba ,że strony ustalą inaczej). Jeśli Uroczystość ma trwać dłużej niż 10 godzin  (standard)  i  prowadzący ma do pokonania  znaczną odległość wtedy do uzgodnienia dochodzi nocleg (chyba , że Strony ustalą inaczej).

 

Moja oferta ( 20 lat na „rynku”) , to także  „mega” doświadczenie. Byłem przez 5 lat prezenterem muzycznym (PM) / djem i dziennikarzem muzycznym pierwszej prywatnej stacji na Warmii i Mazurach - Radia WAMA. Przez 2 lata realizowałem imprezy muzyczne, w tym tzw. "konferansjerkę" dla olsztyńskiego oddziału radia RMF  FM.          Będąc DJ/PM  założyłem  „po drodze”  olsztyński oddział Radia ESKA, którym - będąc także DJ/PM - szefowałem przez 5 lat.  Nie wspomnę o permanentnym prowadzeniu wesel, uroczystości indywidualnych , firmowych etc.

Nadmienię , że wraz z jedną z  Par Młodych (Natalia i Patryk) uczestniczyłem w  odcinku programu Telewizji Polsat (2020) - „Cztery wesela” (Sopot – maj 2019). Niestety w założeniu program „nie obejmował” wizualizacji muzyki, funu zabawy Gości, poziomu prowadzenia Uroczystości przez Dja, skupiając się wyłącznie na Uczestniczkach…, więc … „nie zaistniałem”.

 

   Na co dzień byłem (do czasu pandemii) rezydentem kameralnej Kawiarni Filmowej Awangarda Bis (Targ Rybny – Olsztyn). Obecnie współpracuję z muzyczno-tanecznymi lokalami Galerią Sowa i LOFT 2.0 w Olsztynie oraz Hotelem Mazuria w Mrągowie a także restauracją Warmińskie klimaty w Tomaszkowie k/Olsztyna .  Stąd moje obcowanie non-stop z muzyką i chcącymi dobrze bawić się.

 

 

Więcej na mój temat, opinie o mnie , o nagłośnieniu , światłach , ciężkim dymie („taniec w chmurach”) , fontannie iskier: Wesele z klasą (najbardziej wiarygodny portal weselny!!!), brzoza.dje-wesele.pl, Gdzie wesele, Internetowe targi ślubne, Weselna24, www.brzozaagency.pl  a także klikając w Google- Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn.

 

I na koniec... cena, bo o cenie, która na pewno jest bardzo ważną, powinno mówić się na końcu.  Moja obecna ,  proponowana „inflacyjna„ cena  "standard" na rok 2024  – 3500,00 - 4000,00 PLN (w tym transport) .

 

Natomiast  wesele uproszczone (bez zabaw, oczepin) - 2500 /3000 PLN. Natomiast obiad weselny , to kwota 2000/2500 PLN

 -

Nadmienię, że same poprawiny, to kwota  min. 1500,00 PLN . Wesele  z poprawinami - 4250,00 PLN.

 

 Pytanie – dlaczego takie kwoty? Dlatego , że moja skromna persona oferuje : profesjonalizm, doświadczenie, „fun” zabawy ( podczas studiów założyłem i prowadziłem dwa kabarety), idealne nagłośnienie, światło i przede wszystkim KREACJĘ MUZYCZNĄ!

 

                                                                            CENY DO  EWENTUALNEJ NEGOCJACJI 

 

I tu kończąca dygresja. Jeśli Młodzi podczas oczepin (gdy je robią) zbierają na tzw. "wózek", to zdarza się często , że dzięki umiejętnemu prowadzeniu tej zabawy mogą uzbierać znaczną część honorarium dla Prowadzącego. Jeśli wybiorą tę opcję :) .

 

Licząc na  kontakt (najlepiej na początku telefoniczny)

 

Pozdrawiam

    - Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski (kontakt@brzozaagency.pl, 606 647 539)

 

 

           Przy podpisaniu Umowy pobieram zadatek 500,00 PLN

Instrumenty i sprzęt:

Akordeon
Saksofon
Skrzypce

Gatunki muzyki:

Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane muzykowi.

ZDJĘCIA - DJ NA WESELE

dj wesele - Bydgoszcz + Olsztyn - zdjęcie z wesela 51
0
Stodoła k/ Barczewa - 2023 + Olsztyn - zdjęcie z wesela 48
0
i... po weselu (2023) + Olsztyn - zdjęcie z wesela 51
0
Olsztyn 2022 + Olsztyn - zdjęcie z wesela 48
0
Litwinki k/Nidzicy 2023 + Olsztyn - zdjęcie z wesela 50
0
Dj Brzoza Olsztyn 2023 + Olsztyn - zdjęcie z wesela 45
0
Dj Brzoza Olsztyn (2023) + Olsztyn - zdjęcie z wesela 48
0
22.10.2022 + Olsztyn - zdjęcie z wesela 46
0
Dj Brzoza Olsztyn + Olsztyn - zdjęcie z wesela 45
0
Dj Brzoza Olsztyn + Olsztyn - zdjęcie z wesela 46
0
Wizualizacja 2023 + Olsztyn - zdjęcie z wesela 48
0
Aktualne legitymacje + Olsztyn - zdjęcie z wesela 46
0
Ełk - Fregata (7.10.2023) + Olsztyn - zdjęcie z wesela 47
0
Pierwszy taniec... + Olsztyn - zdjęcie z wesela 47
0
Szczytno (12.08.2023) + Olsztyn - zdjęcie z wesela 49
0
zbiór dj legitymacji... + Olsztyn - zdjęcie z wesela 47
0
skromnie... + Olsztyn - zdjęcie z wesela 51
0
2023- solo Młodzi + Olsztyn - zdjęcie z wesela 48
0
Dj Brzoza Olsztyn + Olsztyn - zdjęcie z wesela 44
0
Dj Brzoza Olsztyn + Olsztyn - zdjęcie z wesela 48
0
Konferansjerka (Bank z 57
0

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3250 zł
3250 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems