Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Ełk

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Jesteśmy grupą przyjaciół. Mówią o nas, że jesteśmy najlepsi w branży. Nie wierzysz? Wybierz nas, ...
Weselna - standardowa
Nowoczesna
Jestesmy grupą która w głównej mierze obsługuje wesela jako DJ + wodzirej.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy rodzinnym zespołem muzycznym. Prezentujemy bogaty repertuar z lat 60, 70, 80, 90, a także utwory ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół to gwarancja dobrej i udanej zabawy.To zawodowi Dj instrumentaliści i wodzireje.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny z Hrubieszowa. Kompleksowa oprawa muzyczna w profesjonalnej jakości podczas zabawy weselnej oraz innych ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Nasza specjalność to profesjonalna obsługa imprez prywatnych (wesela ) oraz plenerowych. Repertuar to polskie i ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny na każde wesele (prawosławne i katolickie). Wykonujemy polski i zagraniczny repertuar. Posiadamy ponad ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Brzoza Agency Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn to: Prezenter Muzyczny / Dj,Konferansjer. O „sobie” Z wykształcenia ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 9

Województwo Warmińsko-Mazurskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Ełk - nasz przewodnik

Kiedy zaczynamy organizować wesele, zawsze pojawia się myśl: jakie powinno być? Czy tradycyjnie postawić na huczne przyjęcie, czy może zdecydować się na uroczysty obiad albo imprezę w domu dla najbliższych przyjaciół? Nie a co ukrywać, ze znaczna większość par w Polsce wybiera pierwszą opcję. Często stoi za tym presja rodziny, która uważa, że tak ważną okazję trzeba świętować ze wszystkimi znajomymi. Trzeba przyznać, że to trochę problematyczne, bo duże wesele to spory wydatek, średnio wydaje się na nie 40 tysięcy złotych! Co stanowi najważniejszy wydatek pary młodej? Z pewnością zalicza się do tego wynajęcie sali weselnej i zapewnienie jedzenia. Potem przychodzą inne koszty, a jednym z najwyższych jest zapewnienie muzyki. Odzwierciedla to wagę tego elementu, bo przecież bez dobrej muzyki nie można mówić o udanym weselu.

Muzyka na weselu

Dobra muzyka na dużym, hucznym weselu to sprawa oczywista. Musi być ciekawie, energicznie i z werwą, tak, aby zespół (bo takie najczęściej występują na podobnych imprezach) porwał wszystkich do tańca i wypełnił parkiet do białego rana. Jednak nawet na znacznie mniejszych przyjęciach nie da się obejść bez muzyki. Jeśli para zdecyduje się na zapewnienie po prostu uroczystego obiadu, i tak nie zrobi tego w ciszy, przyda się jakaś przyjemna spokojna melodia w tle, choćby z odtwarzacza. Muzyka ma dla nas ogromne znaczenie i to normalne, że towarzyszy nam w tak ważnych chwilach. Nie trzeba przy tym całkowicie zamykać się na nowe możliwości, wcale nie potrzebujemy zespołu, który gra typową muzykę weselną. Odważne pary mogą zrealizować wesele tematyczne np. w stylu latino z zespołem grającym gorące latynoskie rytmy lub w stylu lat 60-tych z przebojami rock and rolla. Ważne, żeby zabawa świetnie się udała, a jeśli uznamy, że naszym gościom spodoba się taka forma, to dlaczego nie?!

Zespół, czy DJ?

Podobnie można eksperymentować z formą muzyki. Dawniej oczywistym wyborem była orkiestra weselna, dziś nie jest to takie pewne. Całkiem poważną konkurencją dla zespołów stali się DJ-e, którzy nie dość, że są tańsi, to jeszcze mają dosyć atrakcyjną ofertę i przyciągają wiele młodych par, którym zależy na nowoczesnym weselu. Można nawet wynająć duet DJ-ów, którzy jednocześnie pełnią funkcję wodzirejów, coś o czym nie ma mowy w przypadku zespołu, bo tam każdy członek musi się udzielać np. grając na instrumencie lub śpiewając. Jeśli mamy więcej funduszy to jednak opcja zespół + wodzirej będzie lepsza, bo nie ma to jak muzyka na żywo. W końcu wesele to wyjątkowa okazja i powinno się ją odpowiednio świętować. 

Jaka muzyka na ślubie?

Myśląc tylko o weselu, często zapominamy o najważniejszej uroczystości tego dnia, czyli ślubie. Czy można bardzo starać się o muzykę na zabawie, a całkowicie zapomnieć o wydarzeniu w kościele? Zapewne można, ale nie jest to dobry pomysł, bo to właśnie ślub chcemy pamiętać jako niesamowity. Choć sama uroczystość jest pełna wzruszeń, to można ją jeszcze pogłębić, zapewniając sobie wzruszającą oprawę muzyczną. Taki ślub na pewno będzie niezapomniany i sprawi, że na wielu twarzach pojawią się łzy wzruszenia.

Jaka muzyka nada się najlepiej do kościoła? Młode pary zgodnie uważają, że muzyka klasyczna jest odpowiednim wyborem i rzeczywiście robi świetne wrażenie. Wystarczy w Internecie obejrzeć występy niektórych muzyków grających mniej lub bardziej znane utwory, aby poczuć, jak wielkie wrażenie robi taka oprawa muzyczna. Nie potrzeba tutaj gromady ludzi. Czasem wystarczy jeden instrument jak skrzypce, wiolonczela, czy harfa. Żeby wzmocnić efekt można wynająć duet, świetnym połączeniem jest np. harfa i flet. Jeśli mamy więcej funduszy, dobrym pomysłem okazuje się kwartet smyczkowy, który na pewno zachwyci wszystkich swoją muzyką. Tym, którzy nad grę przedkładają śpiew, można polecić wynajęcie chóru albo przynajmniej okolicznej scholi. Efekt na pewno będzie zachwycający. Wybór pieśni zostawia się zwykle muzykom, choć oczywiście, jeśli wiemy, co chcielibyśmy usłyszeć, to oni spełnią tę prośbę. Wybranie odpowiedniej muzyki całkowicie odmieni ślub, dlatego warto ten wybór dokładnie przemyśleć. 

Ślub w wesele w Ełku

W Ełku znajdziemy wielu interesujących muzyków, którzy specjalizują się w oprawie muzycznej ślubów i wesel. Wystarczy poszukać w Internecie, aby udało się znaleźć odpowiednie osoby. Korzystając z portalu muzyka-wesele.pl nie musimy robić wiele, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę portalu nazwę miasta, a zobaczymy pełną ofertę muzyków weselnych z Ełku. Znajdą się tam zespoły muzyczne, DJ-e, a nawet ogłoszenia wodzirejów. Po zapoznaniu się z ich twórczością, na pewno wybierzemy kogoś, kto uczyni nasze wesele niesamowitym. Nie ma problemu, jeśli przyjęcie jest organizowane poza Ełkiem, muzycy bez problemu zgodzą się dojechać na miejsce. Można nawet ściągnąć ich z innych dużych miast, wtedy trzeba przeglądać ogłoszenia z innych części kraju. W podobny sposób można też wyszukać kamerzystów, fotografów, a nawet samochody ślubne. Cały ten pakiet na pewno uczyni nasz ślub i wesele niezapomnianymi nie tylko dla nas, ale też dla zaproszonych gości. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems