Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Giżycko

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Jestesmy grupą która w głównej mierze obsługuje wesela jako DJ + wodzirej.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy rodzinnym zespołem muzycznym. Prezentujemy bogaty repertuar z lat 60, 70, 80, 90, a także utwory współczesne, najpopularniejsze ballady, disco polo oraz szanty. Wiele utworów w języku angielskim i włoskim. Podczas przerw śpiewamy wspólnie z gośćmi muzykę biesiadną lub włączamy muzykę instrumentalną. Organizujemy także zabawy weselne dla gości. Nie spożywamy napojów alkoholowych podczas imprezy. Zapraszamy wszystkie Pary Młode do kontaktu z naszym zespołem.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół to gwarancja dobrej i udanej zabawy.To zawodowi Dj instrumentaliści i wodzireje.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy grupą przyjaciół. Mówią o nas, że jesteśmy najlepsi w branży. Nie wierzysz? Wybierz nas, ...
Weselna - standardowa
Nowoczesna
DJ na wesele. Zobacz – zastanów się – porównaj – zdecyduj – zadzwoń. Tylko tyle ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Brzoza Agency Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn to: Prezenter Muzyczny / Dj,Konferansjer. O „sobie” Z wykształcenia ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 6

Województwo Warmińsko-Mazurskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Giżycko - nasz przewodnik

Oferta ślubnych specjalistów w Giżycku jest bardzo zróżnicowana. Dzięki temu młode pary mają możliwość wyboru najlepszego kamerzysty, fotografa, DJ-a albo zespołu muzycznego. Zatrudnienie odpowiednich osób w dużym stopniu odpowiada za powodzenie ceremonii i przyjęcia. Najważniejsze chwile powinny zostać pięknie utrwalone za pomocą profesjonalnych zdjęć i filmów. Natomiast od talentu muzyków bardzo często zależy szampańska zabawa gości oraz nowożeńców.

Giżycko to miasto położone na Mazurach, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin. Nie bez powodu nazywane jest stolicą polskiego żeglarstwa - to największy port na szlaku mazurskich jezior, a przy tym piękny ośrodek turystyczny. Wesele w takim miejscu nie może się nie udać. Najlepszych zespołów muzycznych, tak samo jak fotografów czy kamerzystów, warto poszukiwać poprzez specjalistyczne ślubne bazy internetowe, jak np. ta: http://www.filmy-wesele.pl/Giżycko.

W Giżycku nie brak pełnych uroku plenerów, idealnych do wykonania pięknych zdjęć. Naturalnie dużą popularnością wśród nowożeńców cieszą się urokliwe nabrzeża kilkunastu, leżących w granicach miasta lub jego okolicach, jezior (m.in. Niegocin i Kisajno, Tajty i Wojsak) oraz kanałów (Giżycki i Piękna Góra). Chętnie wybieraną lokalizacją jest również tzw. Wyspa Giżycka, otoczona z każdej strony jeziorami i kanałami.

W mieście ciekawy punkt stanowi z pewnością zabytkowy most obrotowy na Kanale Łuczańskim - jedyna tego typu czynna budowla w Europie. Ze szczytu giżyckiej wieży ciśnień z przełomu XIX i XX wieku rozciąga się piękna panorama miasta oraz okolicznych jezior. W miejscowości nie brak zadbanych terenów parkowych. Pary młode chętnie decydują się na reportaż ślubny wśród pięknej zieleni i alejek parku przy plaży miejskiej, skwerze Dubieńskim czy parku przy ulicy Gdańskiej. Ciekawym rozwiązaniem może też być sesja zdjęciowa w jednym z portów żeglarskich, takich jak Stanica Wodna Stranda.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems