Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:
‹  lista aktualności

Zabawa weselna w mazurskich hotelach

2019-04-25
Wesele to jedno z najbardziej uroczystych wydarzeń w życiu dwojga ludzi. Nie dziwi więc fakt, że młodzi ludzi coraz chętniej wybierają niestandardowe miejsca do świętowania dnia zaślubin. Jednym z takich miejsc są hotele na mazurach.

Wygoda i wszystko na miejscu

Hotel na mazurach to dziś najczęściej miejsce kompleksowe gdzie możemy zorganizować każdą większą uroczystość. Inaczej niż kiedyś, hotele są nie tylko gotowe na przyjęcie dużej liczby biesiadników, ale też mają już doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez. Olbrzymią zaletą wesela w hotelu na mazurach jest to, że wszystkie usługi mamy na miejscu. Udostępniona zostanie nam sala weselna mazury oraz oczywiście pełne wyposażenie w zakresie krzeseł, obrusów, serwetek czy zastawy. Co więcej, hotel oferuje miejsca noclegowe, często po obniżonej cenie, w których goście przyjeżdżający z odległych części kraju bądź z zagranicy mogą odświeżyć się przed weselem. Same pokoje znajdują się dosłownie obok Sali weselnej, dzięki czemu nie musimy tutaj dbać o wynajęcie transportu. Hotele oferują także dodatkowe usługi jak na przykład wynajęcie samochodu dla młodej pary, transfer na lotnisko lub dworzec, możliwość skorzystania z pralni czy wydłużenie czasu pobytu.

Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest też menu. Doskonałe jedzenie, z którego znane są Mazury, zostanie w hotelu przygotowane wedle najlepszych receptur. Hotel, który ma doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych, zatrudnia profesjonalnych szefów kuchni, którzy przygotowują wyśmienite menu. Niektóre hotele umożliwiają również zamówienie tortu weselnego. Większość obiektów oferuje degustację weselnych potraw, co umożliwia nowożeńcom sprawdzenie, czy są one smaczne i wprowadzenie ewentualnych modyfikacji. Współcześnie bez problemu możemy też zamówić menu wegetariańskie czy nawet wegańskie. Zaplecze gastronomiczne hotelu w pełni umożliwia takie rozwiązanie. Dodatkowo nie musimy się tutaj martwić o jakość i świeżość potraw. Nie są one przywożone przez firmy cateringowe, ale przygotowywane na miejscu. Kolejną zaletą jest też oczywiście profesjonalna obsługa. Osoby zatrudniane w hotelach mają odpowiednie doświadczenie i w organizowaniu tego typu imprez, jak też obsługiwaniu gości hotelowych. Tym samym nie musimy obawiać się, że stanie się coś złego, nastąpi jakaś wpadka czy samo wesele nie będzie do końca udane.

Wesele nietypowe

Jednak nie tylko wygoda przyciąga młodych ludzi do mazurskich hoteli. Niezwykle ważne są też okolice i sama przyroda. Musimy bowiem przyznać, że zupełnie czym innym jest możliwość biesiadowania wśród miejskiego zgiełku, a zupełnie inaczej czujemy się, kiedy na zewnątrz czeka na nas pomost i piękne spokojne jezioro. Dzięki temu możemy stworzyć wyjątkową oprawę, a widoki stwarzają doskonałe warunki dla sesji zdjęciowej. Niektóre hotele umożliwiają zorganizowanie samych uroczystości zaślubin nad brzegiem jeziora. Samo wesele może być zresztą początkiem naszej podróży poślubnej i wypoczynku, który będzie kontynuowany w luksusowym hotelu.

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza zespołów weselnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems