Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:
‹  lista aktualności

Z każdym dniem poszerzamy swoją ofertę!

2013-04-05
Nasz serwis stale się rozwija, czego dowodem jest zarejestrowanych ponad 150 muzyków z całego kraju! Nie zamierzamy na tym przestać, bo kto stoi w miejscu ten się cofa.

-Dzień dobry! Portal muzyka-wesele.pl!

Dzięki naszym wspólnym staraniom coraz więcej ludzi słyszy to z radością wypowiedziane zdanie. Następnie często zaskoczeni, niekiedy wybudzeni z głębokiego snu (jak to prawdziwi muzycy, śpią do południa), słyszą naszą propozycję dotyczącą współpracy i... Z chęcią rejestrują się w serwisie.

 

Pomimo tego, iż nas serwis funkcjonuje zaledwie od pół roku udało nam się nawiązać współpracę z ponad stu pięćdziesięcioma muzykami. W tym zarówno z zespołami muzycznymi, wodzirejami jak i DJ-ami.

 

Wszystko to robimy po to by Para Młoda mogła odnaleźć kogoś wyjątkowego specjalnie dla siebie. Muzyka ludowa? A może trochę disco albo rocka? W naszej bazie jest wiele ofert.

 

Zwłaszcza, że sezon ślubny coraz bliżej!

Powodzenia w szukaniu ;)

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza zespołów weselnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems