Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:
‹  lista aktualności

Recepta na hit lata

2013-07-04
Wakacyjne przeboje podrywają na parkiet niemal każdego. Muzycy naszego serwisu sprawią, że tanecznym krokiem wkroczycie na nową drogę życia. Niezależnie od daty ślubu, letnie hity są gwarantem gorącej atmosfery.

Recepta za hit lata?

Rytmy wakacji, słowa wpadające w ucho, melodie, do których można szaleć na plaży. Letnie przeboje często przez cały rok goszczą w eterze, dyskotekach, a także na przyjęciach weselnych. Przepis na hit wakacji znają zespoły i DJ-e współpracujący z naszym serwisem.

 

„Danza Kuduro”, „Balada” Gusttavo Limy, hity Eneja. Te kawałki do dziś pojawia się w repertuarze wodzirejów i kapel weselnych. Zdecydowanie króluje jednak „Ona tańczy dla mnie”. Muzycy najczęściej decydują się, by właśnie ten utwór dołączyć do swojej wizytówki. Na naszym serwisie można przekonać się też, że muzyczne dinozaury nie wyginęły. Przeboje dawnych lat, a wśród nich „Mamma mia” Abby to propozycje, przy których zabawa do rana jest gwarantowana.

 

A jaki będzie hit lata 2013? Może będziecie przy nim szaleć na Waszym weselu.

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza zespołów weselnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems