Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:
‹  lista aktualności

Przekroczyliśmy magiczną dwusetkę!

2013-06-04
Dzięki naszym wspólnym staraniom udało nam się zebrać ponad dwustu muzyków do naszej bazy! Z każdym dniem poszerzamy swoją ofertę, tak by zapewnić Państwu jak najszersze pole wyboru!

W dniu dzisiejszym padła magiczna liczba, mianowicie w naszej bazie zebraliśmy ponad dwustu muzyków. W chwili obecnej oferujemy Parą Młodym już dokładnie dwustu jeden muzyków!

Ciągle dążymy do poszerzenia swojej oferty, dlatego nasz serwis cechuje różnorodność. Na łamach naszej strony mogą odnaleźć Państwo zarówno kwartet smyczkowy, jak i zespół rockowy, który zagwarantuje nieco mocniejszą rozrywkę podczas Państwa wesela.

Nie zapominamy o tradycjonalistach, na naszej stronie można odnaleźć zespoły weselne z pokaźnym doświadczeniem, które przekłada się na doskonałą zabawę. Oczywiście mamy w swojej ofercie także cieszących się coraz większą popularnością DJ-ów.

Pada także coraz więcej zapytań o potencjalne terminy, w samym zeszłym miesiącu padło ich ponad dwadzieścia pięć. Co oznacza, że około jedna piąta naszych muzyków dostała zapytania! Oczywiście ciągle rosnąca tendencja odwiedzin, przekłada się na zapytania, naszym celem jest dorównanie naszemu „starszemu bratu”, witrynie fotograf-wesele.pl, gdzie zdarza się, że taka ilość zapytań trafia się jednego dnia!


 

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza zespołów weselnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems