Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:
‹  lista aktualności

Nieustanny wzrost odwiedzin serwisu!

2013-05-06
Z miesiąca na miesiąc popularność naszego serwisu rośnie. Odwiedza nas coraz więcej osób i co nas bardzo cieszy - coraz więcej czasu spędzają Państwo na stronie, co jest dowodem na to, że jest już w czym wybierać :-)

Od początku roku możemy zaobserwować, że nasz serwis z każdym miesiącem stale zyskuje po dwa tysiące odwiedzin! Fakt ten przekłada się na kolejne zapytania składane w naszym serwisie. W zeszłym miesiącu Młode Pary wysłały zapytania między innymi z województw: zachodniopomorskiego, dolnośląskiego, małopolskiego czy łódzkiego.

Średni czas jaki spędzają przyszli nowożeńcy na łamach naszego serwisu wynosi prawie pięć minut, co oznacza, że chętnie zapoznają się nie tylko z opisem słownym naszych muzyków, ale także poświęcają trochę czasu na odsłuchanie piosenek naszych zespołów. Najwięcej par odwiedza nas z Warszawy, Katowic oraz Lublina.

 

Terminy ślubów nie ograniczają się tylko do roku przyszłego, zdarzają się Młode Pary poszukujące zespołów jeszcze na ten rok kalendarzowy!

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza zespołów weselnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems