Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:
‹  lista aktualności

Jak dobrać naszyjnik do sukni ślubnej?

2020-09-24
Biżuteria jest niezwykle istotnym elementem ślubnej stylizacji. Dzięki niej można uatrakcyjnić kreację, dodać jej klasy lub ekstrawagancji, wzbogacić lub uszlachetnić. Najczęściej wybiera się kolczyki i naszyjniki, ale to z tymi drugimi zazwyczaj bywa większy problem. Jaki naszyjnik do sukni ślubnej będzie odpowiedni? Na co należy zwrócić uwagę przed zakupem?

Jaki naszyjnik do sukni ślubnej z dekoltem wybrać?

Suknie ślubne, które są głęboko wykrojone, nie posiadają żadnych zdobień na dekolcie i odkrywają ramiona, dają bardzo wiele możliwości, jeśli chodzi o dobór odpowiedniego naszyjnika. W zasadzie nie trzeba się ograniczać – do takiej sukienki można wybrać biżuterię w dowolnym stylu. Zaleca się zazwyczaj krótkie naszyjniki, takie, które nie będą dotykały sukienki, a będą ciekawie przełamywały nagość ciała w górnej części.

 

W zależności od tego, jak zdobiona jest sukienka, można wybrać coś prostego, jednokolorowego lub też wystawną kolię. Warto jednak pamiętać o tym, by zdobienia na naszyjniku były spójne z tymi, które są na sukni. Jeśli ta posiada perełki czy cyrkonie – biżuteria powinna być albo zdobiona nimi, albo zupełnie prosta. Połączenie różnych kamieni nie będzie bowiem wyglądało zbyt przesadnie. Bardzo często wybór pada na delikatne, eleganckie naszyjniki, które – nawet jeśli są naprawdę drobne – na nagim ciele są przecież doskonale widoczne.

Naszyjnik do pełnej sukni ślubnej – co wybrać?

Wiele modeli sukienek posiada rękawy, stójki czy wypełnione koronką dekolty. Jaki wybrać naszyjnik do zabudowanej sukienki ślubnej? Okazuje się, że nie jest to proste zadanie. W przypadku takiej kreacji, zdecydowanie łatwiej dobrać inne elementy biżuterii niż naszyjnik, bowiem nieodpowiedni może zaburzyć całą elegancję sukni. Jeśli jednak przyszłej pannie młodej zależy na tym, by założyć do sukni stylowy naszyjnik, powinien on być jak najdrobniejszy i krótki. To, jaką wybierze się biżuterie do sukni ślubnej, ma ogromne znaczenie dla charakteru całej stylizacji. Warto więc pamiętać o zachowaniu umiaru i uświadomić sobie, że czasem mniej oznacza więcej.

A w planowaniu ślubu i wesela, można skorzystać z pomocy planera ślubnego.

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza zespołów weselnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems