Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Słupsk

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Szukasz dj-a z kwalifikacjami na Twoją imprezę? Mam wszystko czego potrzeba aby zaprezentować utwory i ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Agencja Artystyczna oferuje muzyków i zespoły muzyczne, które zapewnią Państwu oprawę muzyczną na weselu, ślubie ...
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna ślubu i kameralnego wesela. Wokal skrzypce gitara.
Klasyczna
Pop
Jazz
Inna
Muzyka 100% na żywo i świetna zabawa!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół nieszablonowy, ambitny, składający się z zawodowych muzyków grający 100% na żywo. Ofertę kierujemy do wszystkich, ...
Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
!!! Doświadczony zespół na Twoje wesele !!!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Oferta zawiera oprawę muzyczną imprezy okolicznościowej w wymiarze 10-12 godzinnym wraz z konkursami oraz oczepinami. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Inna
Różnorodność wiekowa, którą posiadamy wpływa na bogaty repertuar, który prezentujemy. Gramy wiele melodii najstarszych przebojów, ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Nasz zespół muzyczny został założony w 1991 roku. Skład zespołu : Martyna - wokal, flet poprzeczny Aneta ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Oferta obejmuje czas od przywitania gości na sali do godziny 4 rano. W tym oczywiście ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 11

Województwo Pomorskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Słupsk - nasz przewodnik

Każdy chce zapewnić świetną zabawę na swoim weselu. Od tego zależy reputacja, która może "ciągnąć się" za parą latami w jej rodzinie i wśród znajomych. Dlatego trzeba wszystko dokładnie przygotować. Bardzo ważna jest sala weselna oraz jedzenie, które zostanie zaserwowane. Trzeba także pomyśleć o innych szczegółach, a najważniejszym z nich jest oprawa muzyczna. Jednym ze sposobów, aby zadbać o to, by wesele było niezapomniane - nie tylko dla pary młodej i najbliższej rodziny, ale również dla innych gości - jest wynajęcie profesjonalnego zespołu muzycznego. W dokonaniu właściwego wyboru, którego nie będą Państwo żałowali, pomoże nasz portal.

 

Zespół na wesele w Słupsku

W niektórych miastach, ze względu na ich małą powierzchnię oraz położenie, pary młode mogą mieć problem ze znalezieniem właściwego zespołu muzycznego. Nasz portal jest jednak idealnym miejscem do tego, aby poznać takich specjalistów, którzy mimo że nie pochodzą na przykład ze Słupska, to jednak oferują przyjazd do tego miasta w celu wystąpienia na weselu. W Słupsku istnieje jedynie kilka zespołów muzycznych i może się oczywiście zdarzyć, że ich charakter czy repertuar nie przypadnie Państwu do gustu. Dlatego warto nieco poszerzyć krąg poszukiwań o inne miejscowości, które znajdują się w sąsiedztwie Słupska. Może to być chociażby Ustka czy Koszalin, położony już nieco dalej.

 

Jak wybrać zespół weselny / DJ na wesele?

W portalu znajdą Państwo wszystkie informacje konieczne do dokonania pierwszej selekcji specjalistów. Zespoły oraz DJ z okolic Słupska mają dokładnie wypełnione profile, w którym znajdują się ich zdjęcia, opis usług, a nawet nagrania, które trzeba dokładnie wysłuchać przez skontaktowaniem się z muzykami. Bardzo ułatwia sprawę także obecność cennika, dzięki któremu od razu można wykluczyć opcję, która jest dla Państwa za droga. Po zapoznaniu się z tymi wszystkimi informacjami, warto wybrać 3-5 zespołów/DJ-ów, z którymi potem trzeba się skontaktować i spotkać na żywo. To spotkanie jest bardzo ważne, bo pokazuje, jak muzycy pracują z klientem, czy są chętni i otwarci na zmiany lub dostosowania repertuaru, czy raczej upierają się przy swoich pomysłach. Ważnym punktem wyboru zespołu weselnego jest także wysłuchanie, jak zespół gra na żywo, aby potem nie było żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Mogą Państwo poprosić zespół o taką prezentację albo wybrać się na imprezę/wesele, na którym on występuje. Ważne, aby dokładnie sprawdzić umiejętności zespołu, bo słaba muzyka to przepis na nieudane wesele. 

 

Najlepszy repertuar muzyczny na wesele

Przy wyborze zespołu muzycznego muszą Państwo zwrócić uwagę na prezentowany repertuar. Goście najlepiej bawią się przy utworach, które znają - chodzi tu oczywiście o tę tradycyjną, standardową muzykę weselną. Może być ona wzbogacona o piosenki i przyśpiewki góralskie, a także utwory pop oraz muzykę nowoczesną. Taka mieszanka na pewno zagwarantuje niezapomnianą noc. Ważne jest również podjęcie decyzji co do charakteru oprawy muzycznej - do wyboru mają Państwo DJ-a oraz zespoły muzyczne, grające tak zwaną muzykę "na żywo". Tutaj oczywiście wybór znów należy do Państwa. Trzeba się dobrze zastanowić, ponieważ zarówno DJ, jak i większe grupy profesjonalistów, mają swoje wady i zalety.

Muzyka na żywo ma swój niebywały urok i pięknie podkreśla rangę uroczystości, jaką jest wesele, dlatego wiele par decyduje się na zespół. Jednak trzeba pamiętać, że jest on droższy od DJ-a, a poza tym każdy ma swój własny styl, który może nie przypaść do gustu gościom. DJ za to gra muzykę w wersji, którą wszyscy znają, a więc łatwej będzie gościom szaleć na parkiecie, ma też praktycznie  nieograniczoną bazę piosenek. Niektórzy jednak myślą, że DJ jest dobry na dyskotekę, a nie na tak ważne przyjęcie, jakim jest ślub, dlatego rezygnują z zatrudnienia DJ-a. 

 

Upamiętnienie ślubu – sesja ślubna w Słupsku

Kiedy już organizują Państwo ślub i wesele w Słupsku, warto pokusić się o sesję zdjęciową z tamtejszymi zabytkami w tle. Może to być na przykład kilka ujęć na samym Starym Rynku, charakteryzującym się ciekawą architekturą. Fotografa, któremu można powierzyć wykonanie takiej sesji z łatwością znajdzecie tutaj.

Słupsk ma wiele zabytków i interesujących miejsc, które świetnie nadają się na sesję ślubną. Zapewne każdy dobry fotograf ze Słupska będzie je w stanie zaproponować, ale jeśli nie, to warto samemu rozważyć odpowiednie plenery. Warto uwzględnić na zdjęciach najpopularniejsze turystyczne miejsca miasta, takie jak Zamek Książąt Pomorskich, Młyn Zamkowy oraz słynną Basztę Czarownic. Ciekawym plenerem jest także budynek Biblioteki Miejskiej lub któregoś z kościołów np. charakterystyczny kościół Marii Panny z krzywą wieżą. Nie mniej atrakcyjnym wyborem są tereny zielone położone w okolicach Słupska. Warto odwiedzić zwłaszcza Park Krajobrazowy "Dolina Słupi", Wydma Orzechowska, Szlak Elektrowni Wodnych oraz Dolina Charlotty w Strzelinku oraz wybrać się nad morze, aby zorganizować sesję ślubną na plaży, o której marzy wiele młodych par. 

Troszcząc się o oprawę muzyczną i o album ślubny, możemy być pewni, że samo przyjęcie będzie bardzo udane oraz że uda nam się upamiętnić nastrój i emocje związane ze ślubem na wiele, wiele lat. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems