Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Leszek - zespół weselny UstkaLeszek
Ustka
CENA: 3500 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 3778
POLECEŃ: 1
ZADAJ PYTANIE

Przez to, że jesteśmy rodziną to bardzo dobrze rozumiemy się i bawimy muzyką, która sprawia nam ogromną przyjemność i ciągle nas inspiruje do tworzenia coraz to nowych aranżacji. Muzyka stanowi dla nas wielką pasję i przez to jesteśmy w stanie zarażać muzycznym temperamentem jej odbiorców.

Wykorzystujemy w swojej pracy najbardziej profesjonalny sprzęt, a nagłośnienie dobieramy indywidualnie do każdej sali. Posiadamy trzy zestawy kolumn od 500W do 3000W na stronę firm LDM, Yamaha Marshall. Końcówki mocy 2x1000W Powermixer Yamaha Emx 5016CF oraz Ldm SMX 12R.

Nasze instrumentarium stanowią profesjonalne keyboardy firm Yamaha Tyros 3, Korg Pa 800, gitary Gibson, Fender, Gretsch, oraz instrumenty perkusyjne. mikrofonach swojej pracy wykorzystujemy także profesjonalne mikrofony Shure, a także bezprzewodowy system Sennheiser.

Posiadamy także do dyspozycji bardzo bogatą ofertę oświetlenia scenicznego oraz sali w tym lasery, projektory laserowe, największe dostępne na rynku reflektory ledowe wielokolorowe LED Par64, wytwornice dymu, efekty świetlne zapewniające doskonałe wrażenia estetyczne oraz wizualne. Nasze światła stanowią często najnowsze zdobycze techniki świetlnej i są to między innymi Revo III, quadflower, derby, atmospheric.

Wszyscy członkowie zespołu posiadają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje muzyczne. Na zespół składają się cztery mieszane głosy damsko – męskie, które tworzą doskonałą i bardzo dobrze trafiają w gusta naszych odbiorców.

Posiadamy także wieloletnie doświadczenie, które wraz ze świeżym podejściem umożliwia nam tworzenie aranżacji odpowiednich do dzisiejszych czasów i opierających się o wszystkie gatunki muzyczne. Posiadamy doświadczenie sceniczne oraz umiejętności, które są poparte naszym uczestnictwem w wielu przeglądach oraz konkursach członków jak i całego zespołu.

Do każdego zlecenia, które jest realizowane przez nasz zespół podchodzimy niezwykle poważnie i indywidualnie. Każda zabawa posiada odpowiedni repertuar, który dobieramy starannie pod gości weselnych.

Wybierając nasz zespół otrzymują Państwo gwarancję szampańskiej zabawy, profesjonalizmu oraz spełnienia wszystkich wymagań, których oczekujecie Państwo od zawodowego i profesjonalnego zespołu muzycznego.

Instrumenty i sprzęt:

Akordeon
Gitara
Gitara akustyczna
Gitara elektryczna
Keyboard
Perkusja
Tamburyn

Gatunki muzyki:

Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane muzykowi.

UTWORY - ZESPÓŁ WESELNY

ZDJĘCIA - ZESPÓŁ WESELNY

zespoły na wesele - Przewłoka + Ustka - zdjęcie z wesela 1101
0
zespół muzyczny na wesele - Przewłoka + Ustka - zdjęcie z wesela 1024
0
zespół muzyczny na wesele - Zapadłe + Ustka - zdjęcie z wesela 1069
0
dj wesele - Wytowno + Ustka - zdjęcie z wesela 1098
0
zespół muzyczny - Wodnica + Ustka - zdjęcie z wesela 1046
0

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3500 zł
3500 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems