Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Rumia

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
PREZENTER MUZYCZNY
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna
Inna
Szukasz dj-a z kwalifikacjami na Twoją imprezę? Mam wszystko czego potrzeba aby zaprezentować utwory i ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
!!! Doświadczony zespół na Twoje wesele !!!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zawodowy zespół muzyczny.Unikalne połączenie instrumentów "żywych" z syntezatorami i wokalem żeńsko-męskim. Doświadczenie szefa zespołu ponad 30 ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 4

Województwo Pomorskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Rumia - nasz przewodnik

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu, do których każdy człowiek przygotowuje się długo i oczekuje ze zniecierpliwieniem. To nasze święto, czas, kiedy jesteśmy na świeczniku i wszyscy koncentrują się tylko na nas. Nie każdy lubi być w centrum uwagi, ale prawie każdy decyduje się na świętowanie tego wydarzenia "jak należy", czyli organizując tradycyjne, polskie wesele. Duża i huczna impreza to tradycja, którą wielu wciąż przestrzega. Choć zorganizowanie tak dużej imprezy wiąże się z poważnymi kosztami i sporym nakładem pracy, to przecież warto się tak postarać, aby potem godnie przyjąć naszych bliskich, aby cieszyli się tym świętem razem z nami. Wspaniałe, wystawne wesele będzie zapamiętane jeszcze na długo, dlatego warto się o to postarać. 

Najważniejsze usługi ślubne

Zaczynając organizację wesele, można się czuć trochę przytłoczonym. W końcu większość z nas nie ma pojęcia, jak organizować duże przyjęcia i ważne uroczystości, dopiero przy decyzji o organizowaniu wesela, musimy się z tym mierzyć. Można się trochę przestraszyć tego wyzwania, ale prawda jest taka, że wystarczy dobry plan, aby sobie z tym poradzić. W Internecie można znaleźć nawet specjalne kalendarze, które przypominają nam o tym, kiedy należy zabrać się za poszukiwanie kolejnych usługodawców. I choć panna młoda myśli zapewne tylko o swojej sukni ślubnej, a pan młody nie może doczekać się wyboru samochodu ślubnego, to na wesele składa się znacznie więcej szczegółów. W dodatku te, wcale nie są najważniejsze. 

Najpierw trzeba zatroszczyć się o ustalenie terminu, a dopiero potem można poszukiwać kolejnych usługodawców. Na samym początku trzeba znaleźć lokal, przy czym miejmy na uwadze, że najlepsze domy weselne mają zarezerwowane terminy na 2 lata, a nawet 2,5 roku do przodu. Największą uwagę trzeba z kolei poświęcić wyborowi najważniejszych usług ślubnych, czyli jedzenia i muzyki. Wesele organizuje się przecież dla gości i nie ma co ukrywać, że oni przychodzą na przyjęcie weselne głównie z powodu tych dwóch rzeczy. Oczywiście każdy detal się liczy i wyjątkowa suknia ślubna albo unikalny model samochodu ślubnego mogą wiele dodać to uroczystości i całkowicie ją odmienić, ale o ostatecznym zadowoleniu z imprezy i tak zdecyduje to, czy jedzenie było smaczne i czy muzyka porywała na parkiet. I choć można kupić używaną suknię ślubną, a samochód pożyczyć od rodziców, to na weselnym menu i muzyce nigdy nie powinno się oszczędzać!

Muzyka na weselu - jaka?

Muzyka weselna to specyficzny rodzaj muzyki, który sprawdza się na weselach. Jej cechą charakterystyczną jest to, że jest bardzo zróżnicowana, bo grana jest z założeniem, aby zadowolić gości weselnych. Każdy ma przecież inny gust i trudno dogodzić każdemu, ale dzięki graniu zróżnicowanego repertuaru, można wyciągnąć na parkiet prawie wszystkich. Na typowym weselu można zatem usłyszeć różne utwory: od popu z lat 80., przez najnowsze hity z radia, po nowoczesne disco polo. Większość zespołów weselnych z Rumi oferuje właśnie taki repertuar i wiedzą, co robią, bo taka standardowa muzyka weselna sprawdza się najlepiej. Te same utwory brzmią jednak całkiem inaczej w aranżacji różnych zespołów. Jeden utwór można zagrać w sposób bardzo energiczny, który porywa do tańca albo przynudzając i sprawiając wrażenie wśród gości, że warto tylko czekać aż się skończy. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że powinniśmy stawiać na pierwszą opcję. Przynudzające zespoły, grające bez energii, jakby z musu to przepis na weselną katastrofę, bo weselnicy będą się po prostu nudzić. Ten sam skutek może mieć zespół fałszujący lub niezgrany albo taki, który robi zbyt długie przerwy, nie dając gościom nawet szansy na to, żeby się rozbawić. Dlatego zespół trzeba wybierać mądrze i nie można sugerować się tylko nagraniami udostępnionymi przez grupę, bo nie oddają one tego, jak zespół gra na prawdziwym weselu. Najlepiej jest po prostu odwiedzić na 10 - 15 minut inne wesele, na którym gra grupa i sprawdzić, jak bawią się goście. To da nam gwarancję, że zespół dobrze sobie radzi. 

DJ lepszy niż zespół weselny?

A może lepiej pozbawić się takich kłopotów, po prostu zatrudniając DJ-a weselnego? Rzeczywiście, coraz więcej par zdaje się wychodzić z takiego założenia. Kiedyś zatrudniały go osoby, które nie miały wystarczających funduszy na zespół, bo DJ jest znacznie tańszy. Teraz wydaje się, że branża przekonała się do DJ-ów i są oni coraz częściej pierwszym wyborem par. I choć trzeba przyznać, ze wrażenie jest całkiem inne, bo to nie to samo, co muzyka na żywo, to DJ ma wiele zalet. Sprawia, że impreza jest bardziej nowoczesna, co przypada do gustu wielu młodym ludziom. Ma też bardzo dużą bazę piosenek i może grać właściwie wszystko, w  dodatku w oryginale, więc nie musimy się martwić, że gościom nie spodobają się aranżacje piosenek. Co więcej, wielu DJ-ów dodaje dodatkowy serwis, czyli pełni też rolę wodzireja, proponując taneczne zabawy i rozbawiając towarzystwo. To oferta, którą zdecydowanie można rozważyć. Miłośników zespołów weselnych i muzyki na żywo to na pewno nie przekona, ale ci, którzy nie wciąż się zastanawiają, mogą zaryzykować. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems