Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Tczew

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
GRAMY W 100% NA ŻYWO!!! DAJ SIĘ PONIEŚĆ - MUZYKA TO EMOCJE UDANA IMPREZA GWARANTOWANA!!! ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna ślubu i kameralnego wesela. Wokal skrzypce gitara.
Klasyczna
Pop
Jazz
Inna
Wodzirej - DJ - konferansjer - prezenter muzyczny ... w jednej osobie :) POMORZE - Trójmiasto, ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
!!! Doświadczony zespół na Twoje wesele !!!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez. Specjalizujemy się w graniu na zabawach weselnych. Muzyka to nasza ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Gramy na uroczystościach weselnych (imprezach itd.) od początku lat 90. Muzyczne doświadczenie zdobywaliśmy w Państwowych ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zawodowy zespół muzyczny.Unikalne połączenie instrumentów "żywych" z syntezatorami i wokalem żeńsko-męskim. Doświadczenie szefa zespołu ponad 30 ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 7

Województwo Pomorskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Tczew - nasz przewodnik

Muzyka jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Nic dziwnego, że towarzyszy nam w  chwilach szczęścia, takich jak ślub i wesele. Ludzie się kochają, więc zapraszają swoich najbliższych do świętowania z nimi rozpoczęcia nowego, wspólnego życia. Czy świętowanie musi być huczne? Wcale nie. To w polskiej tradycji utarło się, że konieczne jest wesele na ponad 100 osób, z orkiestrą do białego rana. Ale można zrobić to też inaczej. Ciche, siedzące przyjęcie, z muzyką lecącą z odtwarzacza również wystarczy do świętowania wesela, szczególnie w przypadku osób, które nie przepadają za dużymi imprezami. 

Huczne wesele - warto?

A może jednak warto być wiernym tradycji i wyprawić duże i huczne wesele? Nie ma co ukrywać, że wciąż w naszym kraju istnieje presja, która każe tak podchodzić do tego tematu. Szczególnie rodzicom i bliskiej rodzinie zależy na tym, żeby wesele było spore, nawet jeśli oznacza to zapraszanie osób, z którymi nie mieliśmy kontaktu od lat. Czy trzeba tej presji ulegać? Oczywiście ostateczna decyzja powinna należeć do pary i nikt nie powinien zmuszać jej do wyprawiania wesela wbrew jej woli. Ale jeśli para nie jest pewna albo obawia się, że to pogorszy jej stosunki z bliskimi, warto zdecydować się na przyjęcie weselne. Nie trzeba od razu organizować wielkiego balu z licznymi atrakcjami, a raczej skromne przyjęcie z dobrym jedzeniem i przyjemną muzyką. Tradycja to jednak tradycja i warto przynajmniej w jakimś sensie ją przestrzegać, bo pomoże to nam sprawić dobre wrażenie na znajomych i rodzinie oraz z pewnością będzie stanowić źródło radości i miłych wspomnień. 

Jaka muzyka na wesele?

Jeśli jednak zdecydujemy się na uroczysty obiad zamiast przyjęcia, i tak musimy pomyśleć o muzyce. W restauracji pewnie i tak będzie ona gotowa, ale lepiej przygotować własną playlistę z ulubionymi kawałkami i poprosić właścicieli o jej włączenie. Jeśli jesteśmy przygotowani na tańce, taka opcja również się sprawdzi. Żeby było bardziej widowiskowo, można zatrudnić DJ-a. Na małym przyjęciu dobrze sprawdzi się także niewielki zespół np. jazzowy, który będzie przygrywać ciepłe, sympatyczne kawałki do spokojnego tańca. Jeśli jednak stawiamy na huczną zabawę, sprawa wygląda trochę inaczej. Z odtwarzacza musimy zrezygnować, a decyzja rozstrzygnie się pomiędzy DJ-em, a orkiestra weselną. Obie opcje świetnie się tutaj sprawdzą, z tym że DJ da trochę nowoczesnego polotu, podczas gdy orkiestra, zwłaszcza złożona z więcej niż 3 osób, świetnie podkreśli rangę wydarzenia. 

Jeśli chodzi o weselne gatunki muzyczne, to warto tu kierować się własnymi preferencjami. Nie zapominajmy jednak, że dobra muzyka weselna ma pewne cechy charakterystyczne. Powinna stawiać na dynamiczne, energiczne utwory i opierać się na znanych kawałkach, bo przy największych przebojach wszyscy bawią się najlepiej. Dobrze, jeśli sięga do różnych gatunków muzycznych, bo w ten sposób ma szanse trafić do szerszej publiczności. Nie zapominajmy o tym, że na weselu znajdują się bardzo różni ludzie i trudno zgrać ich gusta w jedno. 

Koszty muzyki weselnej

Muzyka weselna to jeden z najdroższych elementów podczas organizacji wesela. Ma to sens, bo jest też jednym z najważniejszych. Na pewno trzeba przygotować się na wydatek kilku tysięcy złotych. Taniej będzie, jeśli zdecydujemy się na zatrudnienie DJ-a, wtedy nawet za 2 tysiące złotych uda nam się zamknąć wydatek. Z zespołem sprawa jest bardziej skomplikowana i zależy od tego, na kogo się decydujemy. Duet, który pomaga sobie nagraniami to wydatek do 3 tysięcy złotych, średniej wielkości zespół to 4-5 tysięcy, natomiast spora orkiestra weselna może kosztować nawet 6-8 tysięcy złotych. Jeśli marzy nam się zatrudnienie znanego zespołu, który występuje na weselach, to musimy przygotować minimum 10 tysięcy. Choć kwoty są spore, to pamiętajmy, że zespół musi zarobić na wynagrodzenie dla kilku osób, a dobre granie wymaga wielu godzin prób i stosownej edukacji muzycznej. Raczej nie szukajmy oszczędności w zespole weselnym, lepiej porządnie zapłacić, ale też być spokojnym, że muzycy staną na wysokości zadania. Słaba muzyka potrafi zniszczyć zabawę weselną, dlatego nie ma co ryzykować. 

Inne usługi ślubne

Muzyka jest ważna, ale nie zapominajmy też o innych usługach, takich jak wideofilmowanie lub zdjęcia ślubne. Szukając takich fachowców w Tczewie, warto skorzystać z innych naszych portali, aby wybrać najlepszych w okolicy. Piękne upamiętnienie chwil ślubu zawiera w sobie również sesję ślubną, którą warto wykonać na mieście lub w jego okolicach. Warto wykorzystać to, że Tczew leży nad Wisłą i wynajmując łódkę, wypłynąć na szerokie wody, tworząc piękne zdjęcia ślubne. Warto również odwiedzić centrum miasta, gdzie znajdziemy neogotycki budynek ratusza i budynek poczty. Romantyczne ujęcia mogą powstać przy starym wiatraku w stylu holenderskim, a te nietypowe przy wieży ciśnień. Można też ruszyć na niedalekie wybrzeże i zrealizować piękne zdjęcia na plaży. Wszystko to zależy od pary młodej i towarzyszących im fachowców, którzy jednak w Tczewie znajdą wiele inspiracji. Odpowiednie dobranie wszystkich elementów: muzyki, zdjęć i filmu sprawią, że wesele będzie bardzo udane i będziemy mogli wspominać to przez długie lata. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems