Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Ariel - zespół weselny PoznańAriel
Poznań
CENA: 3500 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 3281
POLECEŃ: 0
ZADAJ PYTANIE

Zespół muzyczny z Poznania, który zagrana każdej państwa imprezie. Gramy między innymi na weselach.

Obsługujemy wesela, zabawy, imprezy firmowe, uroczystości okolicznościowe, bankiety, dancingi, zabawy sylwestrowe i karnawałowe na terenie województwa Wielkopolskiego, lecz niekoniecznie, gdyż posiadamy własny środek transportu, dzięki czemu możliwy jest dojazd także na terenie całego kraju. Wszystko jest kwestią uzgodnienia.

Zapewniamy pełną oprawę artystyczna i muzyczną podczas zabaw weselnych. Na nasze atuty składa się bogaty i zróżnicowany repertuar, który trafi w gusta wszystkich Waszych gości niezależnie od wieku. Gramy przeboje polskie i zagraniczne od lat 60-tych ubiegłego wieku po współczesne. Robimy krótkie przerwy grając długie bloki muzyczne! Imprezy gramy nie spożywając alkoholu. Oferujemy także zestaw wielu zabaw na oczepiny, przy których gwarantujemy wspaniałą zabawę. Cały czas staramy się być na bieżąco z każdymi nowościami na rynku, zarówno w sferze muzyki, jak i profesjonalnego sprzętu do nagłośnienia i oświetlenia imprezy.

Utwory muzyczne śpiewamy po polsku, angielsku, włosku, rosyjsku i hiszpańsku. Istnieje możliwość prowadzenia imprezy w języku angielskim oraz rosyjskim!

Zabawa bez muzyki nie jest możliwa, my zapewniamy ją zawsze. To, jaka będzie muzyka podczas zabawy weselnej bardzo wpłynie na nastrój i ogólne zadowolenie Waszych gości... no i Wy sami. Jeśli zatem chcecie zadbać o szampański nastrój na Waszej imprezie - wybierzcie nasz zespół!

 

Instrumenty i sprzęt:

Akordeon
Gitara
Gitara akustyczna
Gitara elektryczna
Keyboard
Saksofon
Tamburyn

Gatunki muzyki:

Weselna - standardowa
Pop
Folk

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane muzykowi.

UTWORY - ZESPÓŁ WESELNY

ZDJĘCIA - ZESPÓŁ WESELNY

zespół weselny - Suchy Las + Poznań - zdjęcie z wesela 1012
0

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3500 zł
3500 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems