Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Białystok

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Imprezy bez "obciachowych" tekstów i zabaw.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nasza specjalność to profesjonalna obsługa imprez prywatnych (wesela ) oraz plenerowych. Repertuar to polskie i zagraniczne przeboje, głównie o popowym i dyskotekowym brzmieniu oraz evergreeny folkloru polskiego. Wszystko jest grane i śpiewane na żywo, niekiedy dla oddania wiernego brzmienia utworu wzbogacamy go loopem, głównie instrumentów perkusyjnych. Zapełnimy każdy parkiet do ostatniego miejsca !!!
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny na każde wesele (prawosławne i katolickie). Wykonujemy polski i zagraniczny repertuar. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w graniu na imprezach w Polsce i za granicą. Zapewniamy pełną oprawę muzyczną w kościele i na sali weselnej. W naszej ofercie jest tzw Elvis Show, co stanowi niezapomniane przeżycie, a także wiele innych atrakcji. Posiadamy nagłośnienie i oświetlenie sceniczne. Gwarantujemy imprezę, którą goście będą długo wspominali.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wesela. Umiejętnie dobierany repertuar muzyczny jest gwarantem udanej zabawy, a to ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Wesele. Zadbamy o dobrą zabawę Wszystkich Waszych gości. Dobierzemy indywidualnie optymalny zestaw zabaw i konkursów. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Repertuar dla 4 pokoleń, wykaz utworów na życzenie przesyłamy pocztą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu w ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy rodzinnym zespołem muzycznym. Prezentujemy bogaty repertuar z lat 60, 70, 80, 90, a także utwory ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Profesjonalny zespół muzyczny znany z Tv z hitów takich jak "Cipuleńka" ,posiadający wydane płyty w ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół to gwarancja dobrej i udanej zabawy.To zawodowi Dj instrumentaliści i wodzireje.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 15

Województwo Podlaskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Białystok - nasz przewodnik

Dzień ślubu jest związany z radością i innymi szczególnymi uczuciami, które towarzyszą nie tylko parze młodej, ale także rodzinie i przyjaciołom. To czas wspaniałej zabawy oraz okres, który chce się zawsze wspominać i pamiętać. Dlatego ważne jest zorganizowanie wszystkiego w taki sposób, by całość była zgodna z marzeniami.  Filmy i zdjęcia wykonane w tym dniu pozwolą nam wracać do cudownych wspomnień nawet po długich latach. Dlatego warto wybrać dobrego fachowca, który doskonale uwieczni ten czas, a także stworzy wspaniałą pamiątkę w postaci ślubnego reportażu.

Można w tym celu skorzystać z ogłaszających się fachowców na portalach fotograf-wesele.pl oraz filmy-wesele.pl. Z kolei w wyborze sali weselnej oraz zespołu muzycznego pomoże np. serwis muzyka-wesele.pl. W Białymstoku nie brakuje pod tym względem możliwości wyboru. Zapraszają tutaj różne lokale weselne, które z chęcią przyjmą rezerwację na dany termin. Na miejscu znajdziemy się różne oferty, np. Lech Dom Gościnny lub Korona Park Klewinowo. W przypadku zespołów weselnych mamy do dyspozycji 15 ofert, z których można wybrać najbardziej odpowiednią.

 

Odpowiedni zespół na wesele – jaki? 

Jaka muzyka jest najbardziej odpowiednia na wesele? To pytanie zadaje sobie wiele par młodych, często dochodząc do bardzo odmiennych wniosków. Niektórzy wybierają muzykę disco polo, przez innych uważaną za niegodną tak poważnej imprezy i nieodpowiednią. Inne pary wolą bawić się przy pop przebojach, od klasyki po czasy najnowsze, a jeszcze inni decydują się na muzykę folk. Przepisu na weselną muzykę idealną nie ma, ale warto wziąć pod uwagę gusta gości weselnych i zastanowić się, co im spodoba się najbardziej. Może trzeba będzie znaleźć zespół, który będzie w stanie połączyć kilka gatunków muzyki i zapewnić różnorodny repertuar, ale w Białymstoku nie powinno być z tym żadnych problemów. 

Warto wyjaśnić z muzykami ich rolę przed rozpoczęciem przyjęcia. W niektórych rejonach kraju przyjęte jest, że muzycy towarzyszą parze młodej już od ich domów i zapewniają oprawę muzyczną błogosławieństwa i podczas oczekiwania przed kościołem. Nie każdy zespół ma te usługi w swojej podstawowej ofercie i może się okazać, że będzie trzeba za to dodatkowo zapłacić. 

 

Zespól weselny i oprawa uroczystości

Warto zadbać także o oprawę muzyczną ślubu. Do wyboru jest wiele opcji. Można zatrudnić kwartet smyczkowy lub jednego skrzypka, a nawet harfistę, którzy będą towarzyszyć tym wzruszającym chwilom muzyką klasyczną. Można także postawić na piękne głosy, angażując śpiewaka lub śpiewaczkę, a nawet cały chór. Szczególnie ta ostatnia opcja jest bardzo widowiskowa i robi niesamowite wrażenie na gościach, a także samej parze młodej. Ślub będzie znacznie bardziej wzruszający, jeśli towarzyszy mu odpowiednio dobrana muzyka. To ważny element, którego nie można pominąć.

Jeśli chodzi o przyjęcie weselne, najlepszym sposobem na wybór muzyki jest zastosowanie zasady "złotego środka", czyli zapewnienie różnorodnego repertuaru. Granie lub odtwarzanie przez DJ-a piosenek z każdego stylu przemieszanych między sobą sprawi, że każdy gość znajdzie coś dla siebie. Ważne, aby sporą część wieczora grane były szybkie, energiczne piosenki, ale nie można zapomnieć także o wolnych, które sprawią, że na parkiet chętnie ruszą starsi oraz, że goście będą mogli trochę odpocząć.

Choć wybór muzyki weselnej to spora odpowiedzialność, to dzięki takiemu rozwiązaniu impreza na pewno będzie uznana za sukces. Znalezienie zespołu, który oferuje różnorodny repertuar w dużym mieście nie powinno być trudne. Na portalu muzyka-wesele.pl można znaleźć wiele takich ofert, w dodatku w bardzo przystępnych cenach. Wybór nie będzie łatwy, bo lokalne zespoły trzymają bardzo dobry poziom, ale na pewno każda para znajdzie coś dla siebie.

 

DJ na wesele – popularne rozwiązanie

Przede wszystkim para musi podjąć decyzję, czy chce, aby na weselu grał zespół, czy zajmował się muzyką DJ. Plusem wynajęcia DJ-a jest szeroki wybór muzyki – wystarczy ustalić, jakiego rodzaju piosenki chcemy usłyszeć na zabawie, a profesjonalista dobierze listę kawałków tak, byśmy byli zadowoleni. To, na ile zrealizują się nasze preferencje, nie zależy wówczas od repertuaru zespołu, który – choć oczywiście bywa bardzo zróżnicowany – zawsze jest jednak ograniczony.

Pod względem cen zazwyczaj usługi DJ-a są korzystniejsze niż koszty wynajęcia całej kapeli. Jednak wciąż wiele osób uważa, że na prawdziwym, tradycyjnym weselu powinien grać zespół muzyczny. W dużych miastach zarówno zespołów, jak i DJ-ów nie brakuje i ta konkurencja pozwala na wybór właśnie takiego, jaki nas interesuje. Natomiast organizując ślub w małej miejscowości, możemy oczywiście zdecydować się na lokalnych wykonawców lub na takich, którzy jeźdżą po całej Polsce, jednak zapewne wybór i poszukiwania będą stosunkowo trudniejsze.

 

Kamerzysta i fotograf ślubny

Myśląc o sali weselnej, sukni ślubnej, czy muzyce, nie możemy zapomnieć o innych ważnych kwestiach, takich jak upamiętnienie tego wyjątkowego dnia. Żeby piękne wspomnienia zostały z parą na długie lata, trzeba zatroszczyć się o wybór dobrego fotografa i kamerzysty ślubnego. Przy wyborze warto brać pod uwagę nie tylko umiejętności robienia zdjęć lub filmów w kościele lub na sali weselnej, ale także kreatywny pomysł na sesję ślubną lub nagranie teledysku plenerowego. Są to elementy, do których młode pary przywiązują coraz większą wagę, oczekując, że powstające w ten sposób zdjęcia lub film będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Podczas takich sesji ogromną rolę odgrywa plener ślubny. Najczęściej w takiej roli występują malownicze krajobrazy, zabytkowe budynki lub eleganckie wnętrza. Pary z Białegostoku mają to szczęście, że żadnej z tych opcji w ich mieście nie brakuje. 

 

Sesja ślubna w Białymstoku

Miasto jest bardzo znaczącym ośrodkiem na mapie kraju. To tutaj styka się wiele kontrastów. Białystok jest miastem wielokulturowym, co znacząco dodaje atrakcyjności tym terenom oraz przydatne będzie podczas sesji ślubnej. Plenery takie dają opcje do wielu ciekawych ujęć, z których wybrać można urokliwe zakątki kamieniczek na Rynku Kościuszki. Z takiej możliwości korzysta wiele par, które realizują sesje w Białymstoku. Tradycyjna sesja w takich zakątkach zawsze będzie pełna uroku. Spacer przez miejski deptak w sposób szczególny może posłużyć za tło takim nagraniom. Warto wziąć pod uwagę poranne godziny, gdyż będzie wtedy mniejszy ruch. Sesja wieczorna przy świetle latarni okaże się w tym miejscu wyjątkowo romantyczną.

Główne miasto Podlasia czaruje swoim wdziękiem. Piękno to uchwycić można w okolicy Pałacu Branickich. To właśnie tutaj można skojarzyć okolicę z Wersalem Podlasia. Architektem królewskim był Hiob Bretfus, który miał wpływ na obecny wygląd. To jest główna tego typu atrakcja całego regionu. Miejsce jest wspaniałe, gdyż komponuje się także z pejzażem zieleni, stawów i mostków. Ważnym miejscem jest także Pawilon pod Orłem, który został zmodernizowany kilka lat temu. Jak widać to miejsce jest bardzo szczególne, a całość dopełnia francuski ogród. Miejsce może zainspirować do wspaniałych pomysłów.

Podlasie i Białystok to miejsca warte zwiedzania. Poza historycznymi miejscami i piękną zielenią można tutaj także zrealizować wiele innych pomysłów. Jednym z nich może być wykorzystanie stadionu sportowego Jagielloni. Zostanie w ten sposób stworzony sportowy klimat. Taki typ reportażu może również wielu parom przypaść do gustu.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems