Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Łomża

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pełna obsługa DJ'ska na Państwa wesele. Profesjonalizm pod każdym względem!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Jesteśmy młodym, energicznym zespołem składającym się z Dj'a oraz Wodzireja.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy rodzinnym zespołem muzycznym. Prezentujemy bogaty repertuar z lat 60, 70, 80, 90, a także utwory ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół to gwarancja dobrej i udanej zabawy.To zawodowi Dj instrumentaliści i wodzireje.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Nasza grupa artystyczna jest jednym z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych zespołów muzycznych w siedleckiej branży ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 5

Województwo Podlaskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Łomża - nasz przewodnik

Marzenia o wielki hucznym weselu towarzyszą wielu osobom. Gdy w końcu przychodzi moment oświadczyn, jesteśmy bardzo szczęśliwi, a zaraz potem zaczynamy planować ślub i wesele. I wtedy zaczynamy rozumieć, że nie jest to prosta sprawa i że będzie wymagała sporo zaangażowania. Na weselu każdy szczegół jest ważny, a jest ich sporo: suknia, lokal, jedzenie, muzyka, dekoracje... Nas wszystkim trzeba się dokładnie pochylić i zastanowić, a co więcej, trzeba za to zapłacić. I choć cena jest spora, to większość osób nie rezygnuje. Wiedzą, jak ważne jest świętowanie tego dnia w gronie rodzinnym. 

Muzyka weselna

Elementem, na który trzeba zwrócić szczególną uwagę przy organizacji wesela, jest muzyka. To, jak goście będą bawić się na weselu, zadecyduje o tym, czy uznają je za dobre, czy nie. Dlatego właśnie potrzeba dokładnego przeszukania wszystkich potrzebnym opcji. Musimy znaleźć muzyków, którzy pewnie czują się na weselu, dobrze grają, ale też potrafią je prowadzić. Są świetnymi konferansjerami i proponują ciekawe zabawy weselne. Żarty i śmieszne komentarze, a nawet przebrania i szaleństwa na parkiecie powinny być mile widziane. Na to właśnie liczą goście, którzy swoim tańcem chcą pokazać radość z tej ważnej dla nas chwili. 

Warto pamiętać o tym, że muzyka weselna powinna być szybka i energiczna. Nie ma miejsca w tej branży dla ślamazarnych i fałszujących zespołów, liczą się tylko te, które potrafią spodobać się gościom. Najlepszym repertuarem na wesele są znane i lubiane przeboje, niezależnie od czasu ich powstania i gatunku. W dobrej atmosferze łatwo bawić się nawet do "znienawidzonego" disco polo albo innych niepopularnych rytmów. Zresztą nie wolno zapominać, że wesele to święto pary młodej i to do nich należy wybór. Jeśli go akceptują to i goście powinni się dostosować. 

DJ, czy orkiestra weselna

Co jest lepsze? Dyskusja trwa, bo są tacy, którzy nie wyobrażają sobie wesela bez muzyki na żywo, ale też tacy, dla których DJ to wręcz objawienie i okazja na zerwanie ze słabą tradycją. I rzeczywiście trudno określić, która z tym opcji jest absolutnie lepsza, po prostu są od siebie bardzo różne. Muzyka na żywo tworzy niesamowity klimat i podnosi rangę uroczystości. Poza tym pozwala na usłyszenie różnych instrumentów, które na żywo wydają znacznie pełniejsze dźwięki. Poza tym orkiestra zwykle świetnie radzi sobie z prowadzeniem wesela i może towarzyszyć nam nawet przed nim np. w domu podczas błogosławieństwa, czy w kościele. DJ nie ma takiej możliwości, ale z kolei jego zaletą jest fakt, że ma bardzo zróżnicowany repertuar, a utwory gra w oryginale. Plusem są też ciekawe gadżety, jak światła i dymy, które często ma do dyspozycji. DJ także często zamienia się w wodzireja i prowadzi imprezę w bardzo aktywny sposób, czego nie może zrobić orkiestra, która ciągle jest zajęta graniem na instrumencie. DJ nie potrzebuje też tak częstych przerw jak zespół, a więc goście mogą "wywijać na parkiecie" przez cały czas. 

Jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia, szczególnie dla osób z ograniczonym budżetem ślubnym - cena. Tu sporą przewagę ma DJ, bo zwykle jest nawet o połowę tańszy niż zespół. To wielka oszczędność, która sprawia, że pary skłonne są do wynajmowania DJ-a. Jest to jednak całkowicie zrozumiałe, praca muzyków, grających na instrumentach jest nieporównywalnie trudniejsza, a "wypłatę" muszą podzielić między kilka osób, podczas gdy DJ "zgarnia" wszystko dla siebie. 

Muzyka na ślubie

Są takie zespoły, które zgodzą się na granie na ślubie, dlatego łatwo można wtedy "upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu". Może się jednak zdarzyć, że zespół nie przewiduje takiej opcji albo że mamy inną wizję naszego ślubu. Wtedy warto zatrudnić kogoś innego. Na ślub najlepiej sprawdzi się muzyka klasyczna, dlatego powinniśmy pomyśleć o profesjonalnych muzykach, którzy zagrają na nas np. na skrzypcach. Można wybrać też inne instrumenty, jak wiolonczela, czy kontrabas, a nawet flet. Świetnie nada się również harfa. Jeśli nie przepadamy za taką muzyką, na pewno zadowoli nas śpiew. Aby zrobić jeszcze większe wrażenie, można wynająć chór np. śpiewający gospel. Jeśli nie wystarcza nam funduszy, możemy zaangażować przynajmniej lokalną scholę, która też jest zdolna wywołać łzy wzruszenia. 

Ślub w Łomży

Na szczęście w Łomży znajdzie się wielu doskonałych muzyków, którzy świetnie sprawdzą się na weselu i na ślubie. Wystarczy tylko przejrzeć ogłoszenia z tego miasta na naszym portalu, aby zobaczyć ludzi profesjonalnych i pełnych pasji dla tej pracy. Podobnie jest z innymi specjalistami z branży ślubnej, którzy robią wszystko, aby zadowolić klientów. Wybierając fotografa lub kamerzystę, łatwo zobaczymy, jak świetne pomysły mają np. na sesję ślubną. Na pewno każdy będzie w stanie zaproponować ciekawy plener ślubny w Łomży. Może będzie to łomżyński deptak na ulicach Farna i Długa, czy zespół klasztory O. Kapucynów, czy może rynek z zabytkowymi kamieniczkami? Niezależnie od wyboru zdjęcia i film na pewno będą zjawiskowe, bo taki efekt uzyskuje się, zatrudniając prawdziwych specjalistów. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems