Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Augustów

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Jesteśmy rodzinnym zespołem muzycznym. Prezentujemy bogaty repertuar z lat 60, 70, 80, 90, a także utwory ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Imprezy bez "obciachowych" tekstów i zabaw.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nasza specjalność to profesjonalna obsługa imprez prywatnych (wesela ) oraz plenerowych. Repertuar to polskie i ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny na każde wesele (prawosławne i katolickie). Wykonujemy polski i zagraniczny repertuar. Posiadamy ponad ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 4

Województwo Podlaskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Augustów - nasz przewodnik

W jaki sposób zadbać o to, aby ceremonia i przyjęcie ślubne pozostały w pamięci gości oraz pary młodej przez długi czas? Jednym z istotnych czynników decydujących o powodzeniu imprezy jest zatrudnienie najlepszych profesjonalistów! Rynek ślubny w Augustowie jest wystarczająco urozmaicony, nie brakuje zatem ofert fotografów, kamerzystów czy zespołów muzycznych. Bez względu na oczekiwania każda para młoda może znaleźć specjalistę spełniającego jej wymagania.

W Augustowie - zarówno w jego okolicach, jak i na terenie miasta - można odnaleźć wiele oryginalnych plenerów, które z powodzeniem posłużą jako tło do wspaniałych zdjęć, a także filmów ślubnych w analogicznej sesji. Nowożeńcy chętnie wyjeżdżają poza miejskie osiedla, aby wykonać zdjęcia na malowniczych wybrzeżach rzeki Netty, najkrótszej na świecie rzeki Klonownicy (wpisanej na listę rekordów Guinnessa) lub nad jednym z siedmiu jezior otaczających Augustów. Wśród nowożeńców dużą popularnością cieszą się zwłaszcza Necko i Białe. To pierwsze wyróżnia się otoczeniem pięknych lasów i piaszczystymi plażami, natomiast linię brzegową Białego tworzą liczne zatoki. Ciekawym rozwiązaniem mogą się okazać zdjęcia w kajakach na Kanale Augustowskim.

Młode pary pozostające w mieście najczęściej decydują się na sesje ślubne na rynku i w jego okolicach. Nic dziwnego, pięknie zachowane przykłady dawnej architektury stanowią świetne tło dla fotografii i ujęć. Najstarszy, w pełni zachowany budynek to kamienica przy Rynku Zygmunta Augusta, której powstanie datuje się na 1800 rok. Poza tym warto zwrócić uwagę na kilkanaście pięknych kamienic z przełomu XIX i XX wieku, czyniących stare miasto niezwykle urokliwym miejscem. Nowożeńcy chętnie wykonują sesje zdjęciowe w okolicach eklektycznego, białego pałacyku, w którym dzisiaj znajduje się siedziba Zarządu Wodnego Kanału Augustowskiego, oraz w Parku Miejskim. Aby zdjęcia oddały piękno Augustowa musi je wykonać profesjonalny fotograf. Takiego z powodzeniem można znaleźć pod tym adresem: http://www.fotograf-wesele.pl/Augustów.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems