Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Robert - dj na wesele CiechanówRobert
Ciechanów
CENA: 1700 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 3029
POLECEŃ: 12
ZADAJ PYTANIE

Witam bardzo serdecznie Państwa na mojej stronie!

Na początek trochę informacji o Mnie

Obsługuję dużą ilość miejskich imprez i nie tylko.
Fascynuje mnie muzyka i kocham to co robię.
Od samego początku starałem się aby te imprezy były dobrze zapamiętane i lubiane jak również kojarzone wyłącznie z moją osobą w szkołach i nie tylko.
Widząc dobrą zabawę ludzi uświadomiłem sobie, że robię to dobrze i jest to dla mnie w pewien sposób satysfakcjonujące.
Początki były trudne, ponieważ nie było takiego sprzętu jak w dzisiejszych czasach.
Udało mi się wykreować markę dobrze znaną i cenioną w Ciechanowie i poza jego granicami.
Po zakupie Profesjonalnego sprzętu muzycznego podniósł się poziom moich usług na bardziej Profesjonalny niż konkurencji.
Interesuje się sprzętem muzycznym i dlatego inwestuje w profesjonalny niezawodny markowy sprzęt.
Na dzień dzisiejszy dysponuję sprzętem najlepszych światowych marek: JBL, CROWN, SHURE, SONY, DBX, LEXICON, Stage Line, Soundcraft, Yamaha itd.
Moi zainteresowani współpracą Kontrahenci moją możliwość wyboru poziomu moich usług w stosunku co do ceny.
Sami wybierają opcję na jaką ich stać.
Moje motto życiowe to JAKOŚĆ oferowanych moich usług.
Zakupiony przeze mnie markowy sprzęt, który Państwu oferuję w moich usługach daje niewiarygodnie perfekcyjne brzmienie a oświetlenie najwspanialsze niezapomniane efekty specjalne i wizualne.
Posiadam certyfikat DJ'a, który pozwala mi na legalne odtwarzanie utworów, co wymagane jest przez stowarzyszenie ZAIKS.
Byłem członkiem klubu DJ Zone od 2002 roku do 2011r. a obecnie od 2012 r. członek klubu DJ Mix Club!
Mój sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy był drogi ale efekt jaki daje jest na prawdę imponujący.

Gwiazdy polskiej sceny muzycznej z którymi współpracowałem:

* Czerwone Gitary, * Daab, * Don Vasyl & Roma, * Jamal,

* Koło Blus Festiwal, * Lerek, * Nowator, * Toples, * Tabor

* Roma, * Verba, * i inne

Swój warsztat doskonaliłem przez lata podczas różnych imprez. W mojej bibliotece muzycznej (ok 8000 pozycji) znajdziecie Państwo różne gatunki muzyczne: Disco, Disco Polo, Dance, Pop, Techno.

Jak wspomniałem wcześniej dysponuję własnym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym spełniającym wymogi stawiane przez rynek.

W mojej ofercie znajdziecie Państwo wszystko, co jest potrzebne do:

WESELA

Muzyka jest najważniejszym elementem przyjęcia weselnego dlatego też przywiązuję szczególną wagę do oprawy muzycznej i prowadzenia imprezy. W połączeniu z dekoracją lokalu wykonaną moim światłem, znakomitym nagłośnieniem, pozostanie ono długo w Państwa pamięci.

Przywitam zaproszonych gości, wzniosę toasty, zachęcę do zabawy oraz poprowadzę oczepiny w zabawny, nie standardowy i nikogo niekrępujący sposób, zabawię osoby siedzące przy stole, muzyką połączę na parkiecie wszystkie pokolenia, pomogę nawet w przygotowaniu niespodzianki dla gości a mianowicie występ artystyczny Pary Młodej. Poprowadzę wesele zgodnie z Państwa życzeniem w nowoczesny lub tradycyjny sposób. Wspólnie ustalimy plan i repertuar muzyczny (mile widziane propozycje utworów).

Służę moim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu przyjęć i imprez okolicznościowych.

Zapraszam Państwa na niezobowiązujące spotkanie, na którym zaprezentuję fragmenty filmów z imprez weselnych i innych.

Pomogę nawet w organizacji i przeprowadzeniu Państwa imprezy. Dysponuję odpowiednim zapleczem technicznym i doświadczeniem. Wspólnie stworzymy wstępną koncepcję imprezy i opracujemy jej myśl przewodnią.

Wesele z mną nie różni się zbytnio od wesela prowadzonego przez zespół z jednym wyjątkiem, muzyka jest prezentowana z płyt, co jest jego dużym plusem. Utwory grane są w oryginalnych wykonaniach, w najlepszych wersjach takich, jakie znamy i lubimy. W przeciwieństwie do zespołu muzycznego nie ma sztywno ustalonego planu imprezy, repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Szczegóły przebiegu uroczystości uzgadniane są z Młodymi na spotkaniu przed weselem, ustalane są m.in.: rodzaj powitania, wybór
pierwszego tańca, rodzaj i ilość zabaw oczepinowych, oraz muzyka.

Tradycyjne wesele przebiega według następujących etapów:

-Powitanie Młodej Pary
-Pierwszy posiłek
-Pierwszy taniec
-Część taneczna
-Krojenie tortu weselnego
-Oczepiny
-Podziękowania Rodzicom

W trakcie przerw na posiłki prezentowane są wolne utwory, stonowana muzyka pozwala spokojnie zjeść i odpocząć przed dalszą zabawą. Wtedy także wznoszone są toasty, jeżeli goście nie przejawiają inicjatywy toasty rozpoczynam właśnie ja.

Po skończonym posiłku zapraszamy uczestników na parkiet. Staramy się wtedy zachęcać do tańca a nie zmuszać wyciągając na siłę zza stołu. Jestem dobrze obeznany z weselnymi tradycjami i przez cały czas czuwa nad jego prawidłowym przebiegiem. Z reguły ustalamy godzinę zakończenia imprezy, ale nie robimy problemów, jeżeli uroczystość przedłuży się, ustalamy wtedy warunki, na jakich będziemy grać dalej.

Najważniejszym elementem udanego wesela jest muzyka. Z nią właśnie kojarzymy później nasze wrażenia z zabawy. Młodzi na spotkaniu przed weselem decydują o rodzaju muzyki, powinni także przygotować listę z piosenkami, które koniecznie chcieliby usłyszeć oraz zasugerować, jakiej muzyki sobie nie życzą np. disco polo. W przeciwieństwie do zespołu muzycznego jak wspomniałem wcześniej nie mam sztywno ustalonego planu imprezy. Repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników, w każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Dużym plusem jest fakt, że grane utwory są w wykonaniach oryginalnych i najlepszych wersjach takich, jakie znamy i lubimy. Na weselu staram się grać muzykę łączącą pokolenia, wyłącznie najbardziej znane i taneczne przeboje polskie i zagraniczne:
 
Muzyka polska:

lata 60: Czerwone Gitary, Trubadurzy, Skaldowie, Wojciech Gąsowski, Jerzy Połomski...

lata 70: Krzysztof Krawczyk, Anna Jantar, Czesław Niemen, Janusz Laskowski, Eleni, 2+1, Marek Grechuta…

lata 80: Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Perfect, Bajm, Seweryn Krajewski, Wały Jagiellońskie, Maanam…

lata 90: Ryszard Rynkowski, Budka Suflera, Golec Uorkiestra, Brathanki Kayah i Bregovic, Urszula, Beata, Wilki, Various Manx…

Muzyka góralska i cygańska: My Cyganie (Ore Ore), Orły Sokoły, Cyganeczka Zosia, Cygańskie Wesele (Hej Wesele), Oczy Czarne…

Muzyka weselna i biesiadna: Jarzębina czerwona, Szła dzieweczka, Głęboka studzienka, Biały miś, W zielonym Gaju, Złoty Krążek, Granica, A wszystko te czarne oczy. Chachary, Beata z Albatrosa, Cała sala śpiewa z nami, Tylko we Lwowie…

Tańce tradycyjne: Walce: Fale Dunaju, Noce i Dnie, Na stokach Mandżurii, Tanga: La Cumparsita, La Paloma, Adio Muchachos, Polka, Krakowiak, Polonez, Oberek…

Muzyka zagraniczna:

lata 60: rock & roll, twist, Chubby Checker, Frank Sinatra, Elvis Presley, Louis Armstrong, Ray Charles, Eric Clapton…

lata 70: rock & roll, disco, pop, The Beatles, ABBA, Boney M, Ottowan, Carlos Santana, Demis Roussos, George Baker…

lata 80: italo disco, euro disco, pop, rock, Savage, Modern Talking, Sabrina, Gazebo, Stevie Wonder , Queen, Smokie…

lata 90: pop,dance, U2, Cher, Whitney Houston, Celine Dion, Anastacia, Sonique, Kylie Minogue, ATC…

Muzyka włoska: Ricchi & Poveri, Drupi, Al Bano & Romina Power, Toto Cutugno, Umberto Tozzi, Adriano Celentano…

Muzyka latynoamerykańska: Gipsy Kings, Ricky Martin, Zucchero, Jennifer Lopez, Enrique Iglesias…

Najnowsze polskie przeboje lansowane przez stacje radiowe i telewizyjne.

Nawiązując do imprezy weselnej wspomnę, że Muzyka jest najważniejszym elementem przyjęcia weselnego, dlatego też przywiązuję szczególną wagę do oprawy muzycznej i prowadzenia imprezy. W połączeniu z dekoracją lokalu wykonaną moim światłem i znakomitym nagłośnieniem, pozostanie ono długo w Państwa pamięci.

Przywitam zaproszonych gości oraz Parę Młodą przy akompaniamencie marsza weselnego, wzniosę toasty, zachęcę do zabawy oraz poprowadzę oczepiny w zabawny, nie standardowy i nikogo niekrępujący sposób, zabawię osoby siedzące przy stole, muzyką połączę na parkiecie wszystkie pokolenia, pomogę nawet w przygotowaniu niespodzianki dla gości a mianowicie występ artystyczny Pary Młodej. Poprowadzę wesele zgodnie z Państwa życzeniem w nowoczesny lub tradycyjny sposób. Wspólnie ustalimy plan i repertuar muzyczny (mile widziane propozycje utworów). Służę moim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu przyjęć i imprez okolicznościowych.


OŚWIETLENIE

W mojej ofercie znajdą Państwo oświetlacze, najprostsze efekty świetlne jak również te bardziej zaawansowane. Do Państwa dyspozycji oddaje całą gamę oświetlenia:

efekty promieniowe, światło efektowe, projektor laserowy, wytwornicę dymu, stroboskopy synchroniczne, itd.

Światłem potrafię wytworzyć niepowtarzalny klimat i miłą atmosferę.

NAGŁOŚNIENIE

Posiadam własne 3 systemy firmy JBL. Zestaw 1000 wat/rms na mniejsze imprezy i zestaw 5600 wat/rms na większe, dzięki czemu mogę realizować kilka projektów jednocześnie. Dostosowuję moc zestawów do Państwa potrzeb i wielkości pomieszczeń. Przy dużych imprezach plenerowych mogę wykorzystać nagłośnienie moich dobrych znajomych partnerów spełniające wymagania polskich i zagranicznych wykonawców. Moją oni doświadczony zespół techników oraz realizatorów dźwięku, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem każdej imprezy.

Obsłużę muzycznie i technicznie:

imprezy plenerowe, imprezy taneczne, imprezy okolicznościowe (bale, bankiety, dancingi, dyskoteki, wesela, studniówki, jubileusze), konferencje, pikniki, itd.

SPRZĘT

Nie stosuję rozwiązań prowizorycznych ponieważ pracuję wyłącznie na sprawdzonym profesjonalnym sprzęcie renomowanych firm, dzięki czemu klient może liczyć na profesjonalną oprawę audio-wizualną prowadzonych przeze mnie imprez. Przykładam dużą uwagę do estetyki wykonania usługi. Stale poszerzam swoją ofertę wprowadzając nowe urządzenia o zadziwiających możliwościach. Nie będę zanudzał Państwa wymieniając nazwy czy symbole urządzeń.

Zapraszam do posłuchania mojego występu na żywo oraz do odwiedzenia galerii, w której można zapoznać się z możliwościami sprzętu jakim dysponuję.

Pozdrawiam serdecznie

Instrumenty i sprzęt:

Inne
Mikser
Efektory
Cd/mp/sd player

Gatunki muzyki:

Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane muzykowi.

ZDJĘCIA - DJ NA WESELE

ślub dj - Chrzanowo + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1097
0
dj ślub - Pomorze + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1326
0
wesele dj - Pomorze + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1056
0
ślub dj - Kąty + Ciechanów - zdjęcie z wesela 991
0
ślub dj - Góra Kalwaria + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1044
0
dj na wesele - Niechodzin + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1058
0
zespoły na wesele - Gąski + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1110
0
dj na ślub - Grędzice + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1266
0
zespoły na wesele - Kąty + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1067
0
zespół muzyczny - Chruszczewo + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1124
0
muzyka na ślub - Grędzice + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1081
0
zespół na ślub - Niechodzin + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1048
0
orkiestra weselna - Chruszczewo + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1095
0
muzyka weselna - Pomorze + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1049
0
zespół muzyczny na wesele - Grędzice + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1063
0
dj wesele - Niestum + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1018
0
dj - Kąty + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1178
0
dj na ślub - Chruszczewo + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1114
0
zespoły muzyczne - Pomorze + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1101
0
dj weselny - Kargoszyn + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1067
0
zespół muzyczny na wesele - Kargoszyn + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1039
0
zespół ślubny - Pomorze + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1135
0
muzyka ślubna - Niestum + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1068
0
zespół ślubny - Kargoszyn + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1057
0
zespoły muzyczne - Chruszczewo + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1104
0
zespół ślubny - Gąski + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1081
0
zespół muzyczny na wesele - Niestum + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1026
0
zespoły muzyczne - Grędzice + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1105
0
muzyka weselna - Gąski + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1178
0
zespoły muzyczne - Grędzice + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1050
0
zespół na ślub - Chrzanowo + Ciechanów - zdjęcie z wesela 1082
0

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1700 zł
1700 zł
DJ na wesele Ciechanów - Robert
DJ na wesele Ciechanów - Robert Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Ślub mieliśmy 10.08.2019 r. Najlepszy DJ. Sprzęt grał super. Żaden z gości się nie nudził, muzyka zróżnicowana i dostosowywana do gości :) Jako wodzirej sprawdził się znakomicie. Dużo kontaktu z ludźmi, prześmieszne zabawy ustalane indywidualnie. Wszystko na najwyższym poziomie.
Klaudia Kosiak i Robert Koszelewski, ślub: 2019-08-10
Razem z mężem jesteśmy zadowoleni z usług Pana Roberta. To bardzo sympatyczna i przemiła osoba. Elastyczny, dostosowywuje się do potrzeb klienta :)
Ilona Zielińska Artur Nowacki, ślub: 2017-06-24
Gorącą polecamy.
Sylwia Sielska Marcin Bonisławski, ślub: 2015-07-18
Wykonanie: DigiHex Systems