Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Starachowice

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Grupa posiada bogaty repertuar muzyczny i wykonuje największe taneczne przeboje muzyki polskie i zagranicznej. Zespół ...
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Wesele bez Disco Polo? To możliwe. Muzyka do tańca, lata 60 -te, 70-te 80-te... Bez ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 2

Województwo Świętokrzyskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Starachowice - nasz przewodnik

Muzyka i taniec są bardzo ważne w naszym życiu. To za ich pośrednictwem wyrażamy naszą radość i cieszymy się z ważnych wydarzeń w życiu. Przykładem jest bal studniówkowy, czyli przejście w dorosłość, czy wesele, którym rozpoczynamy nowy etap w życiu. Zabawa weselna pełni bardzo ważną funkcję, bo pozwala pokazać naszym bliskim swoją drugą połówkę i pozwala im cieszyć się wraz z nami z tego kroku. Duża zabawa weselna to także ważna polska tradycja i mimo zmiany pokoleń i upływającego czasu, wciąż większość par na taką opcję się decyduje. Oznacza to wiele trudu i długie przygotowania, ale efekt na pewno jest tego wart!

Muzyka weselna

Jedną z ważniejszych rzeczy, którą musimy zaplanować przy organizacji takiego wesela, jest muzyka, która pojawi się na zabawie. Opcji jest wiele. Można wybrać orkiestrę ślubną albo DJ-a. Można postawić na tradycyjne rytmy albo poeksperymentować z melodiami całkowicie nietypowymi dla wesela. Można zatrudnić wodzireja do rozbawiania gości albo całkowicie zrezygnować z wszelkich zabaw, pozostawiając tylko szaleństwa na parkiecie. Jak widać, sporo rzeczy trzeba zaplanować. Warto przy tym mieć na uwadze zadowolenie gości. W końcu wesele robi się dla nich, więc ważne, aby wstrzelić się w ich gust. To, czy dokonamy dobrego wyboru, zdecyduje, czy wesele będzie udane, bo to muzyka najbardziej o tym decyduje. Goście, którzy liczą na dobrą zabawę, oczekują szaleństw na parkiecie, a jeśli ich zabraknie, to na pewno podsumują weselę, jako klapę. 

Orkiestra weselna, czy DJ?

To, czy wybierzemy zespół, czy DJ-a do zapewniania muzyki weselnej nie decyduje jeszcze, czy impreza będzie dobra, czy zła. Obie te opcje mają swoje spore zalety i ich wybór zależy bardziej od tego, co się komu podoba i jakie ma preferencje. DJ jest tańszy, więc sprawdzi się szczególnie dla par, które liczą na ograniczenie ślubnego budżetu. Jednak nawet ci, którzy mają spore pieniądze będą z niego zadowoleni - gra wiele piosenek i może dopasować się do każdej sytuacji ze swoją wielką bazą piosenek, jest nowoczesny i nie fałszuje. To spore zalety, choć są tacy, których nie przekonują, bo przecież wesele ma być weselem, a nie zwykłą dyskoteką, na jaką można pójść w każdy weekend. Wtedy można pomyśleć o zatrudnieniu DJ - wodzireja, który w dodatku będzie organizował zabawy i dbał o dobre samopoczucie gości. To naprawdę ciekawa opcja, którą warto wykorzystać. Jednak i tak nie daje to takiego wrażenia, jak muzyka na żywo, dlatego zespoły ślubne wciąż są rozchwytywane. Dobrych muzyków nikt nie będzie posądzał o fałszowanie, a pozytywna energia i możliwość usłyszenia wszystkich dźwięków na żywo to spora zaleta. Poza tym zespół ślubny jest w stanie towarzyszyć nam także w kościele, po wyjściu z niego i przed salą weselną, czego nie możemy oczekiwać od DJ-a. Składanie życzeń na zewnątrz z przygrywającą nam elegancko orkiestrą to świetna opcja!

Jaka muzyka na ślub i wesele?

Jedna orkiestra weselna bez problemu da sobie radę, starając się o muzykę na weselu, ale też ślubie. Jeśli jednak nie przewiduje ona takiej usługi, to można zatrudnić dodatkową osobę. Na ślubie idealnie sprawdzi się muzyka klasyczna, która sprawi, że wszystko będzie bardziej wzruszające. Można wynająć skrzypce lub flet albo połączyć je w duet i uzyskać ciekawy efekt. Koniecznie trzeba zaintonować pewne popularne pieśni, które sprawią, że w oczach młodej pary i gości pojawią się łzy wzruszenia. Można także wynająć kogoś, kto pięknie zaśpiewa. Taka opcja, choć rzadsza na weselach, to na pewno zrobi piorunujące wrażenie. 

Na weselu za to sprawa wygląda całkowicie inaczej. Trzeba zapomnieć o muzyce klasycznej (może poza pierwszym tańcem, gdzie często pojawia się Walc Szostakowicza) i wybrać nowoczesną i energiczną opcję. Zespół powinien grać z energią i dynamiką, najlepiej, jeśli będą to znane i lubiane przez wszystkich kawałki. Standardowa muzyka weselna jest tu najlepszą opcją, w ten sposób na pewno wyciągniemy sporo gości na parkiet i sprawimy, że muzyka będzie rozbrzmiewała w wynajętej sali do rana. 

Zabawy weselne

Zabawy weselne są bardzo kontrowersyjne. Wiele osób je uwielbia, a wiele nienawidzi. Dobrze mieć kogoś, kto profesjonalnie je przeprowadzi np. wodzireja albo wprawionych w to członków zespołu weselnego. Zabawy weselne wielu osobom kojarzą się z zażenowaniem, bo nieraz były nieodpowiednio przeprowadzane. Dlatego lepiej od razu ustalić z zespołem, jakie ma on propozycje, aby potem nie było nieprzyjemnego zaskoczenia. Na pewno jest wiele zabaw, które świetnie zintegrują gości i sprawią, że będą dużo się śmiali, na takie opcje trzeba postawić. Dobre są także długie oczepiny, gdzie poza rzucaniem welonu i muszki, pojawią się ciekawe zagadki, czy zadania do wykonania, głównie przez młodą parę. Takie przerywniki w zabawie są bardzo dobre i sprawiają, że zabawa jest urozmaicona i przypomina ona wesele z prawdziwego zdarzenia. 

Wesele w Starachowicach

Organizowanie wesela w Starachowicach dostarcza mnóstwo możliwości. Do wyboru mamy ciekawe i wysokiej jakości lokale weselne, kamerzystów, fotografów, a także muzyków, którzy sprawią, że nasze wesele będzie wyjątkowe. Wszystkich wykonawców można szukać w Internecie, a na portalu muzyka-wesele.pl znajdziemy mnóstwo świetnych opcji. Warto zorganizować wesele z naszym portalem, każda para na pewno będzie zadowolona. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems