Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Głogów

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Profesjonalna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych. Wesela, Andrzejki, Sylwester, Studniówka, jubileusze.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Jesteśmy zespołem muzycznym z Zielonej Góry. Posiadamy solidne wykształcenie muzyczne. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w różnych ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Nowoczesna
Zespół weselny zapewniający pełną oprawę muzyczną, a także animacje, konferansjerkę, prowadzenie oczepin i innych ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Oferta skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie wysoki poziom artystyczny. Trzyosobowy zespół muzyczny, wraz z ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy zespołem muzycznym, który posiada na swoim koncie setki koncertów i udanych imprez muzycznych ze ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Bogata oferta skierowana dla Par Młodych, które chcą mieć zapewnioną wspaniałą zabawę podczas imprezy weselnej ...
Weselna - standardowa
Pop
Inna
Zespół na wesele grający muzykę biesiadną, dyskotekową i każdą inną Prowadzimy gry i zabawy weselne. ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Pięcioosobowy zespół istniejący kilka ładnych lat na rynku muzycznym. Setki różnych imprez, które zostały zrealizowane ...
Weselna - standardowa
Nasz zespół świadczy oprawę muzyczną w pełnym zakresie. Gramy w składzie trzy osobowym – dwa ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
GRAM WSZECHSTRONNY REPERTUAR PODPIERAJĄC SIĘ UTWORAMI SPIEWANYMI"NA ZYWO" WSPANIAŁE NAGŁOSNIENIE I OSWIETLENIE DOPEŁNIJA CAŁOŚCI UDANEJ IMPREZY. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 10

Województwo Dolnośląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Głogów - nasz przewodnik

Długie przygotowania, mnóstwo emocji i momenty wzruszeń. To wszystko składa się na jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Organizacja idealnego ślubu i wesela wymaga jednak sporo czasu i zaangażowania ze strony pary młodej. Sala weselna, menu, suknia ślubna, fotograf, czy kamerzysta - to tylko kilka ważnych elementów wesela, o jakie para musi się zatroszczyć. Jednym z najważniejszych jest muzyka weselna, bo przecież goście muszą się wytańczyć. Jak wybrać? Prezentujemy kilka porad! 

Wskazówki dla wyboru zespołu weselnego

Idealny zespół weselny powinien cechować się nie tylko dużym doświadczeniem i umiejętnościami, ale także pozytywną energią, którą zarazi wszystkich gości. Przed zaangażowaniem konkretnej grupy warto również umówić się na próbę, by skontrolować umiejętności muzyków. Przesłuchiwanie nagrań jest bowiem zabiegiem dosyć ryzykownym, który nie zawsze w pełni odzwierciedla faktyczne zdolności zespołu. Pamiętajmy jednak, że równie istotną kwestią, od której powinniśmy rozpocząć przygotowania przyjęcia powinna być lokalizacja. Podczas jej wyboru należy zwracać uwagę na połączenie komunikacyjne, odległość miasta od miejsca zamieszkania większości zaproszonych oraz na ogólny wygląd i architekturę.

Jaka muzyka na wesele?

O czym jeszcze musimy pomyśleć? Trzeba wybrać odpowiedni gatunek muzyczny, który będzie wiodący podczas imprezy. Warto przy tym kierować się przede wszystkim własnym gustem, bo to przecież nasz wyjątkowy dzień. Nie można jednak zapomnieć, że goście też się liczą, dlatego najlepiej zapewnić bardzo zróżnicowaną muzykę. Dobrze sprawdzą się melodie energiczne, przeplatane wolnymi kawałkami, które pozwolą gościom odpocząć. Jakie gatunki powinny się pojawić? Najlepiej postawić na hity takich rodzajów muzyki jak pop, rock and roll, melodie biesiadne, a nawet disco polo. Choć to ostatnie jest bardzo kontrowersyjne, to w praktyce goście bardzo dobrze się przy nim bawią. Szaleństwa na parkiecie to bardzo ważny element zabawy weselnej i nie wolno w tym przeszkadzać, nawet jeśli goście wybiorą sobie muzykę, za którą sami nie przepadamy. 

Są też pary, które decydują się eksperymentować i zatrudniają na wesele, grupy inne niż wszystkie. Na Podhalu popularne jest zatrudnianie kapel góralskich, co jest bardzo dobrym wyborem. W miastach, na bardziej eleganckich przyjęciach, często pojawiają się zespoły jazzowe albo bluesowe, które stawiają na spokojną, klimatyczną muzykę, przy której też można się dobrze bawić. Wszystko zależy od młodej pary i jej preferencji, w końcu to ona wie, co jest najlepsze dla jej gości. 

Oprawa muzyczna ślubu

Choć wszyscy skupiają się na weselu, to przecież ślub jest kwintesencją tego dnia. Trzeba w związku z tym zapewnić mu odpowiednią muzykę. Standardem jest wynajęcie organisty, który musi być obecny na mszy, ale ślub ma w sobie sporo emocjonalnych momentów, które potrzebują odpowiedniej oprawy muzycznej. Jeśli mamy w rodzinie kogoś utalentowanego muzycznie, można poprosić tę osobę o zagranie lub zaśpiewanie w pewnych momentach np. psalmu. To bardzo wzruszający moment, bo łączy rodzinę lub znajomych w tym wielkim szczęściu. Jeśli nie mamy takiej osoby, można zapytać wynajęty zespół weselny, czy czują się na siłach zapewnianie muzyki na ślubie. Niektóre grupy mają to nawet wliczone w cenę, innym natomiast trzeba trochę dopłacić. Rzadko który porządny zespół weselny odmówi takiej prośbie. Jeśli jednak się tak stanie lub nie chcemy tych samych ludzi na ślubie i na weselu, można wynająć dodatkową osobę lub zespół. Świetnie sprawdza się w takich momentach muzyka klasyczna, dlatego wynajęcie grupy złożonej z 3-4 muzyków, grających na instrumentach smyczkowych byłoby zjawiskowe. Jeśli nie przepadamy za muzyką klasyczną, można postawić na śpiew, wynajmując śpiewaka, a nawet cały chór. Taka oprawa ślubu na pewno nie przejdzie niezauważona, a młoda para, tak jak goście będzie miała oczy pełne łez wzruszenia. 

Wesele w Głogowie

Głogów to jedno z najbardziej interesujących historycznych miast w województwie dolnośląskim. Przepływająca przez nie Odra gwarantuje piękne krajobrazy i malownicze tła, idealnie nadające się na scenerię sesji zdjęciowych czy reportaży ślubnych. Jednym z elementów wyróżniających miejscowość na tle innych miast jest przebiegająca tutaj Wielkopolska Droga Świętego Jakuba oraz Dolnośląska Droga Świętego Jakuba, będące częścią szlaku pielgrzymkowego, prowadzącego do grobu Świętego Jakuba w Santiago de Compostela w Hiszpanii. Kolejnymi obiektami, którym warto poświęcić uwagę jest Zamek Książąt Głogowskich oraz Ratusz, charakteryzujący się ciekawą architekturą. Miłośników historii zainteresują natomiast fragmenty murów średniowiecznych, budynki forteczne czy ruiny teatru.

Po wyborze odpowiedniej lokalizacji, można przystąpić do zatrudnienia zespołu. Pamiętajmy, że szczególną uwagę należy poświęcić wokalistce lub wokaliście, którzy powinni być ekspresyjni i cechować się miłą aparycją. Neodłącznym elementem każdego ślubu i wesela jest obecność fotografa, który wykona reportaż ślubny oraz sesję w plenerze. Z łatwością można go odnaleźć tutaj.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems