Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Świdnica

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Nasz zespół na Wesele to połączenie nowoczesności z tradycją
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
U nas dostaniesz konkret: muzyka, światło , prowadzenie , scenariusz działań, zawodowe podejście do sprawy, ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Profesjonalna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych. Wesela, Andrzejki, Sylwester, Studniówka, jubileusze.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym, który zapewnia oprawę muzyczną na weselach. Grono zadowolonych Par Młodych ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Agencja Artystyczna oferuje muzyków i zespoły muzyczne, które zapewnią Państwu oprawę muzyczną na weselu, ślubie ...
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczny imprez rozrywkowych.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół weselny zapewniający pełną oprawę muzyczną, a także animacje, konferansjerkę, prowadzenie oczepin i innych ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Nasz zespół muzyczny to 15 lat wspólnego grania! Setki zagranych wesel , imprez na terenie kraju ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Każda impreza bez względu na jej charakter jest udana dzięki dobrze prezentowanej muzyce. Nieodpowiedni dobór ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Bogata oferta skierowana dla Par Młodych, które chcą mieć zapewnioną wspaniałą zabawę podczas imprezy weselnej ...
Weselna - standardowa
Pop
Inna
Liczba pozycji: 13

Województwo Dolnośląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Świdnica - nasz przewodnik

Czy potrzebne jest nam huczne wesele? Rzeczywiście ślub to jedna z najważniejszych okazji do świętowania, jaką będziemy mieć w życiu i panuje powszechne przekonanie, że celebrować ją można tylko hucznie. Czyli jak? Organizując wielkie przyjęcia dla rodziny i znajomych z mnóstwem jedzenia, picia, świetną muzyką i ciekawymi atrakcjami, jak przystało w polskiej tradycji. I choć są pary, które wyłamują się z tego schematu, stawiając na uroczysty obiad albo krótkie przyjęcie przy muzyce z odtwarzacza, to po rozwijającej się branży usług ślubnych widać, że Polacy kochają swoją tradycję i tłumnie organizują właśnie takie wesela. A co na nich jest najważniejsze? Oczywiście muzyka, o którą trzeba porządnie zadbać. W końcu wesele organizuje się dla gości, więc powinniśmy się starać, aby wyszli z niego najedzeni i o bolących od tańca nogach. Jak urządzić wesele, na którym zabawa na parkiecie potrwa do białego rana?

Muzyka na weselu

Każdy chce, aby jego wesele przebiegło w miłej atmosferze, a wszyscy goście wyszli z niego bardzo zadowoleni. Aby tak się stało, to muzyka musi świetnie się sprawdzić. Wybrany zespół lub DJ muszą mieć świetny kontakt z publicznością, a przy tym stanąć na wysokości zadania i serwować tylko najlepsze kawałki, które wyciągną tłumy na parkiet. W ten sposób wesele na pewno będzie udane i zapamiętane na długo, nie tylko przez młodą parę, ale też zaproszonych gości. Dlatego tak ważne jest, aby selekcja muzyków występujących na imprezie była przeprowadzona przemyślanie i dokładnie. Zespół zawsze trzeba usłyszeć na żywo, nawet jeśli wcześniej był gorąco polecany nawet przez naszych najbliższych przyjaciół. W końcu każdy ma inny gust i nie ma gwarancji, że to, co podoba się im, zyska także nasze uznanie. 

Zespół, czy DJ na weselu?

Takiego problemu nie na z DJ-em. Nie musimy się martwić o to, czy nie będzie fałszował, wystarczy wybrać tylko osobę towarzyską, którą ma dobry kontakt z ludźmi i podobny do nas gust muzyczny, aby wesele się udało. Ta łatwość w wyborze przekonuje wiele par do zatrudnienia właśnie DJ-a, a nie orkiestry weselnej. Przemawiają za tym też inne rzeczy. Przede wszystkim koszt usługi DJ-a, który może być nawet kilkakrotnie niższy niż zespołu. Dlatego pary, które chcą zorganizować porządne przyjęcie, a nie mają wysokiego budżetu ślubnego, mają dobrą alternatywę, mogą po prostu wynająć DJ-a. Poza tym DJ ma wielką bazę piosenek, więc nie trzeba się obawiać, że jeśli nie spodoba nam się jego początkowy występ, to nie będzie można nic zmienić. Inną zaletą DJ-a jest to, że piosenki ma w oryginale, a więc takie, jak wszyscy znają i lubią. Każdy zespół ma swój własny styl, co wiele osób odstrasza, podczas gdy w przypadku DJ-a, wiemy na co się decydujemy. DJ często pełni też rolę wodzireja, a więc nie tylko zapowiada kolejne elementy imprezy, ale też zachęca gości do zabawy na parkiecie i proponuje zabawy taneczne. Choć często kojarzy się jednoznacznie z nowoczesnym weselem, to starsi goście również będą mogli się dobrze bawić. 

Skoro DJ ma tyle zalet, to dlaczego wciąż większość par decyduje się na zespół? Nie dziwi przekonanie, że DJ nie odpowiada rangą okazji, jaką jest ślub. Jego występ rzeczywiście przypomina pierwszą lepszą zabawę lub dyskotekę, a przecież chodzi o to, żeby się wyróżnić i pokazać z jak najlepszej strony. Muzyka na żywo daje też znacznie lepszą energię, a jeśli zespół naprawdę jest dobry w swoim fachu, to atmosfera bez porównania przebija tą zafundowaną przez DJ-a. W końcu możliwość usłyszenia świetnie zgranych instrumentów na żywo jest niesamowitą okazją. Zespół można też wykorzystać znacznie bardziej niż DJ-a. Można zapewnić sobie muzykę w domu, podczas wychodzenia z kościoła lub wchodzenia na salę weselną. Z DJ-em nie ma takiej opcji. Co więcej, niektóre zespoły oferują też możliwość wystąpienia na ślubie, co daje szansę na piękną uroczystość ślubną. 

Muzyka na ślubie kościelnym

Zdarza się jednak, że wynajęty zespół weselny nie oferuje swoich usług na ślubie. Co wtedy zrobić? Zdać się na organistę, który towarzyszy każdemu ślubowi? Można tak zrobić, ale jeśli marzymy o prawdziwie pięknej uroczystości ślubnej, to będziemy musieli pomyśleć o wynajęciu dodatkowej osoby lub grupy. Dlaczego? Ślub to najważniejszy moment tego dnia, powinien być wzruszający i zachwycać. Nie da się osiągnąć takiego efektu, jeśli będzie wyglądał jak zwykła msza. Dlatego powinniśmy dodać trochę dodatkowej muzyki np. klasycznej. Można to zrobić poprzez zatrudnienie skrzypka, wiolonczelisty, czy harfistki. Można też zatrudnić kwartet smyczkowy albo skomponować interesujący duet np. harfa i flet. Można też zatrudnić osobę, która zaśpiewa nasze ulubione pieśni albo wykorzystać w tej roli miejscową scholę lub chór. Pamiętajmy, że im piękniejsze wesele, tym lepiej je zapamiętamy. Warto więc zdecydować się na ten dodatkowy wydatek. 

Ślub i wesele w Świdnicy

W Świdnicy, sporym mieście Dolnego Śląska bez trudu znajdziemy wykonawców, którzy sprawdzą się na naszym weselu i ślubie. Tak zresztą jest też z innymi usługodawcami np. fotografem i kamerzystą, którzy na pewno ustroją nam piękną sesję plenerową. Świdnickie pejzaże i zabytki pozwolą uzyskać efekt, o jakim marzą młode pary, co pozwoli zapamiętać wrażenia związane ze ślubem na zawsze. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems