Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Zielona Góra

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Bogata oferta skierowana dla Par Młodych, które chcą mieć zapewnioną wspaniałą zabawę podczas imprezy weselnej - szczegóły chętnie prześlemy na maila.
Weselna - standardowa
Pop
Inna
Muzyka towarzyszy nam przez całe życie i kształtuje naszą osobowość i wrażliwość... prezentujemy covery największych polskich ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy młodym, energicznym zespołem składającym się z Dj'a oraz Wodzireja.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy zespołem muzycznym z Zielonej Góry. Posiadamy solidne wykształcenie muzyczne. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w różnych ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Nowoczesna
Zespól muzyczny z Jeleniej Góry w składzie 3-6 osobowym. Specjalizujemy się w graniu na weselach ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Muzyka 100% na żywo i świetna zabawa!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Oferujemy Państwu usługi muzyczne na każdego rodzaju imprezy taneczne. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz świetnie dobranym ...
Weselna - standardowa
Szukasz zespołu, który zagwarantuje Ci niezwykłą zabawę? Pozostań na stronie! Tworzymy zgrany kwartet potrafiący bogatym ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół nieszablonowy, ambitny, składający się z zawodowych muzyków grający 100% na żywo. Ofertę kierujemy do wszystkich, ...
Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Profesjonalny zespół muzyczny znany z Tv z hitów takich jak "Cipuleńka" ,posiadający wydane płyty w ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 18

Województwo Lubuskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Zielona Góra - nasz przewodnik

Ślub to bardzo ważne wydarzenie, do którego wraca się nawet po kilkunastu latach. Należy więc dołożyć wszelkich starań, aby zabawa na weselu należała do niezapomnianych, a dokumentujące ją zdjęcia i filmy były oryginalne i piękne. Dlatego wyjątkowo istotnym etapem planowania uroczystości jest dobór odpowiednich specjalistów: fotografów, kamerzystów czy zespołów muzycznych.

 

Ślub i wesele w Zielonej Górze

Zielona Góra to pełne uroku miasto, w którym nie brak wykwalifikowanych specjalistów branży ślubnej. Miejscowość w dużej mierze słynie z kultowego już winobrania, a co za tym idzie - pysznego wina. Nic dziwnego, że ceremonie ślubne i wesela należą tu do wyjątkowo udanych. Zespoły muzyczne z powodzeniem można znaleźć w internetowych, specjalistycznych bazach ślubnych, podobnie jak fotografów czy kamerzystów. Przykładem najlepszej bazy skupiającej fotografów jest ta: http://www.fotograf-wesele.pl/Zielona+Góra. Oferta profesjonalistów jest tu bardzo zróżnicowana. 

 

Zespół na wesele z Zielonej Góry

Nie inaczej jest w branży muzycznej, która świadczy usługi podczas wesel. W Zielonej Górze znajdziemy sporą ofertę zespołów ślubnych, które grają muzykę na żywo, w dodatku bardzo zróżnicowaną, od klasycznych starych przebojów, przez disco polo, po muzykę biesiadną, a najczęściej wszystkie te gatunki. Zróżnicowana muzyka na weselu jest w cenie, zespoły dobrze o tym wiedzą i ciągle poszerzają swoją ofertę, także o najnowsze przeboje. Niektóre pary, aby zapewnić wysoki poziom zabawy, decydują się także na zatrudnienie wodzireja. Wodzirej to osoba, która "rozkręca imprezę" ciekawymi zabawami i dobrym samopoczuciem. Warto wyszukać wodzirejów z Zielonej Góry i dowiedzieć się więcej o ich usługach. 

Wybierając zespół ślubny, powinniśmy kierować się nie tylko tym, czy podoba nam się repertuar, ale także z jakim nastawieniem jego członkowie podchodzą do swojej pracy. Jeśli autentycznie czerpią radość z grania swojej muzyki i lubią przebywać z ludźmi, nie musimy się martwić o ich wystąpienie na weselu, bo szybko będą w stanie zachęcić gości do tańca. Zdarza się natomiast, że członkowie zespołu są zmęczeni ciągłymi koncertami, grając na weselach tylko dla pieniędzy i nie ma w nich pasji muzykowania. Wtedy może się okazać, że zespół nie będzie w stanie rozbawić zgromadzonego na weselu towarzystwa, a impreza będzie klapą. Nie mniej ważne jest podejście muzyków do klienta. Powinni uważnie słuchać, jakie młoda para ma preferencje i bez problemu się do nich dostosować. Ma to szczególne znaczenie, jeśli muzycy lub DJ pełnią też rolę konferansjera, to młoda para powinna ustalać zakres ich działania, tak, aby wesele nie było "przegadane". 

 

Oprawa uroczystości i zespół weselny

Podczas wybierania muzyki na wesele, nie wolno zapomnieć o oprawie muzycznej ślubu w kościele. Warto zapytać, czy wybrany przez nas zespół zapewnia taką usługę, a jeśli nie to trzeba pomyśleć o dodatkowej osobie, która będzie w stanie np. zagrać na skrzypcach lub zaśpiewać jedną z najpopularniejszych pieśni na ten moment, czyli "Ave Maria" lub "Hallelujah". Jeśli decydujemy się tylko na organistę, to musimy sprawdzić jego umiejętności i omówić szczegóły ślubu. Dobrze, jeśli ślub w kościele wyróżnia się muzycznie od zwykłej mszy np. dzięki zagranemu na końcu słynnemu "Marszowi Mendelsona". 

Jeśli chodzi o przyjęcie weselne, najlepszym sposobem na wybór muzyki jest zastosowanie zasady "złotego środka", czyli zapewnienie różnorodnego repertuaru. Granie lub odtwarzanie przez DJ-a piosenek z każdego stylu przemieszanych między sobą sprawi, że każdy gość znajdzie coś dla siebie. Ważne, aby sporą część wieczora grane były szybkie, energiczne piosenki, ale nie można zapomnieć także o wolnych, które sprawią, że na parkiet chętnie ruszą starsi oraz, że goście będą mogli trochę odpocząć.

 

DJ na wesele – popularne rozwiązanie

Przede wszystkim para musi podjąć decyzję, czy chce, aby na weselu grał zespół, czy zajmował się muzyką DJ. Zaletą DJ-a jest to, że grane przez niego piosenki są w oryginalnych, czyli ulubionych aranżacjach oraz że ma wręcz nieograniczoną bazę muzyki. Dobrego DJ-a trudno zaskoczyć, ma w swoim repertuarze setki utworów i na pewno będzie w stanie spełnić życzenie muzyczne każdego z gości. To, na ile zrealizują się nasze preferencje, nie zależy wówczas od repertuaru zespołu, który – choć oczywiście bywa bardzo zróżnicowany – zawsze jest jednak ograniczony.

Pod względem cen zazwyczaj usługi DJ-a są korzystniejsze niż koszty wynajęcia całej kapeli. Jednak wciąż wiele osób uważa, że na prawdziwym, tradycyjnym weselu powinien grać zespół muzyczny. W dużych miastach zarówno zespołów, jak i DJ-ów nie brakuje i ta konkurencja pozwala na wybór właśnie takiego, jaki nas interesuje. Natomiast organizując ślub w małej miejscowości, możemy oczywiście zdecydować się na lokalnych wykonawców lub na takich, którzy jeżdżą po całej Polsce, jednak zapewne wybór i poszukiwania będą stosunkowo trudniejsze.

 

Pamiątka ślubu – sesja fotograficzna i film plenerowy

Lokal, muzyka i jedzenie to jednak nie wszystko, ważne, żeby odpowiednio upamiętnić tę niezwykłą uroczystość. Trzeba zatem zatrudnić kamerzystę i fotografa i pomyśleć nad pomysłem na sesję ślubną lub teledysk plenerowy. To najlepszy pomysł na niezapomniane zdjęcia ślubne i coraz więcej par się na to decyduje. Oprócz wesela mamy okazję wyjść w strojach ślubnych do miasta i poszukać tam magicznych ujęć. W Zielonej Górze nie będzie żadnego problemu z ich znalezieniem!

W Zielonej Górze nie brak również pięknych plenerów, idealnych dla sesji zdjęciowej. Nowożeńcy bardzo chętnie decydują się na otoczenie naturalnej przyrody (m.in. nabrzeża rzeki Odry lub lasy tzw. Gór Zielonogórskich). Jednak wiele młodych par korzysta również z uroków zabytkowej architektury, niemal całkowicie zachowanej po wojnie. Szczególnie piękne walory estetyczne wyróżniają Stare Miasto oraz przedwojenne wille umieszczone wzdłuż alei Niepodległości. Amatorzy architektonicznych cudów z pewnością zwrócą uwagę na budynek teatru zaprojektowany przez Oskara Kaufmanna, jednego z berlińskich specjalistów dobrego wzornictwa. Nic więc dziwnego, że niemal całe miasto jest wpisane do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa

Dużą popularnością wśród nowożeńców cieszy się jedna z największych atrakcji turystycznych miasta, czyli Palmiarnia. Budynek znajduje się na samym szczycie Winnego Wzgórza i jest otoczony tzw. Parkiem Winnym porośniętym winoroślami. Wewnątrz oszklonego pawilonu znajdują się egzotyczne rośliny oraz wodne zwierzęta. W Palmiarni, pełniącej także funkcję restauracji, organizowane są imprezy okolicznościowe - również wesela.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems