Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Stalowa Wola

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Młody, energiczny skład działający do 2005 roku na scenie weselnej, gwarancja udanej i niezapomnianej imprezy ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Doświadczenie zdobyte przez setki koncertów i imprez, na których graliśmy. Najwyższy poziom pod każdym względem pozwala ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Wesele bez Disco Polo? To możliwe. Muzyka do tańca, lata 60 -te, 70-te 80-te... Bez ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Profesjonalna oprawa muzyczna na wesela, zabawy, dancingi, festyny, imprezy okolicznościowe. Bogaty repertuar, który prezentujemy powoduje, ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Śpiewający DJ-Wodzirej Profesjonalizm i Doświadczenie, dj na wesele, Lublin, Radom, Warszawa
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Profesjonalna, wesoła i energiczna grupa, oferująca oprawę muzyczną imprez okolicznościowych m.in. wesela, dancingi, studniówki, imprezy ...
Weselna - standardowa
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Muzyka pokoleń - zespół istnieje już 14 lat z małymi zmianami w składach ,kochamy to ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Inna
Nasz zespół zajmuje się oprawą wesel, studniówek, bankietów, imprez firmowych itp. W naszym repertuarze znajdują ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 8

Województwo Podkarpackie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Stalowa Wola - nasz przewodnik

Polska tradycja nakazuje świętować wesele bardzo hucznie. Dlatego wydajemy sporo pieniędzy, aby po ślubie zorganizować wielkie przyjęcie, na które zapraszamy wielu ludzi, łącznie z dawno niewidzianą rodziną i znajomymi z pracy. Stoły muszą być suto zastawione, a do tego musi przygrywać energiczna muzyka, najlepiej na żywo. I choć coraz częściej od tej tradycji się odchodzi, to większość osób właśnie tak wyobraża sobie wymarzone wesele. A to oznacza, że muszą porządnie przyłożyć się do jego organizacji, poszukując najlepszych podwykonawców, od sali weselnej, po fotografa i kamerzystę. Jedną z najważniejszych decyzji, jaką muszą podjąć, jest ta o zatrudnieniu muzyków weselnych, bo to od nich zależy, czy goście będą dobrze się bawić. Jak sobie z tym poradzić?

Jak wybrać muzykę na wesele?

Każda para ma konkretny pomysł na swoje wesele. Jedni chcą je urządzić bardzo hucznie i tradycyjnie, inni stawiają na elegancję i wyszukane atrakcje. Muzyka musi do tego stylu pasować, dlatego w różnych przypadkach różne opcje będą się najlepiej nadawać. Trzeba zastanowić się przede wszystkim nad własnymi preferencjami i wybrać taką muzykę, która nam odpowiada. Branża ślubna jest bardzo duża i oferuje zróżnicowane opcje, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Są bardzo tradycyjne zespoły, które stawiają na muzykę disco polo i biesiadną, są też te, które wybierają bardziej nowoczesny repertuar, a nawet kapele jazzowe, czy rockowe. Oprócz nich w branży działają także DJ-e oraz wodzireje, którzy również stawiają na nowoczesność i są w stanie świetnie rozbawić każdą imprezę. Także pary mają możliwość dobrania muzyki do każdego stylu wesela. 

Poszukiwania konkretnych muzyków najlepiej zacząć od popytania znajomych o rekomendacje. Może się zdarzyć, że byli niedawno na innym weselu i wrócili z niego zachwyceni. To bardzo dobry znak i świetna reklama dla zespołu. Jeśli nasi znajomi nie mają nikogo do polecenia, trzeba udać się do Internetu. Można szukać w Google, ale lepiej trafić na stronę z ogłoszeniami, taką jak muzyka-wesele.pl, gdzie szybko można znaleźć profesjonalnych muzyków. Po ocenie ich opisu, zdjęć i nagrań, a także cennika, szybko będzie wiadomo, czy zespół spełnia nasze oczekiwania i czy w ogóle warto się z nim spotykać. Pamiętajmy także, że przed podjęciem ostatecznej decyzji w sprawie zatrudnienia danych muzyków, warto usłyszeć, jak grają na żywo (jeśli wybraliśmy zespół). Może się zdarzyć, że nagrania dostępne w Internecie są po prostu poprawione i rzeczywistość znacznie odbiega od tego, co sobie wyobrażaliśmy. Takie dokładne sprawdzenie sprawi, że nie będziemy musieli się martwić o jakość imprezy. 

Energiczna zabawa weselna

Wyszukując zespołu, pamiętajmy o tym, że jedna z najważniejszych cech, jaką powinien się odznaczać to pozytywna energia i nastawienie. Zespół nie może być ślamazarny i poważny, w końcu wesele to impreza, na której powinniśmy się cieszyć! Zespół powinien zatem mieć ubaw ze swojej pracy i złapać szybki kontakt z publicznością np. przez żartobliwe komentarze, czy zabawy integracyjne. Najlepiej, jeśli w jego repertuarze znajdą się wielki hity z różnych gatunków muzycznych, wtedy na pewno parkiet będzie pełen. Inną ważną cechą jest to, jak często zespół robi przerwy. Jeśli ma tendencję do grania trzech utworów, a potem odpoczywania przez 30 minut, możemy być pewni, że nie będzie dobrej zabawy, bo goście nie zdążą się nawet "rozgrzać". Dobry zespół weselny nie siedzi przy stole, tylko traktuje swoje obowiązki poważnie i wie, co jest jego zadaniem w tę wyjątkową noc. 

Muzyka w kościele

Dobrze zatroszczyć się także o muzykę w kościele, żeby nie okazało się, że akompaniował nam będzie tylko fałszujący organista. Opcji jest bardzo wiele. Można wynająć kogoś do śpiewania albo grania na klasycznym instrumencie np. na skrzypcach, wiolonczeli, harfie, czy nawet flecie. Można też zatrudnić większą ilość osób, które zrobią nam prawdziwy koncert. Świetnie nada się także wynajęcie chóru. Wiele głosów połączonych w jedno zawsze robi świetne wrażenie. Dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego, świetnie nada się chór gospel, który staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju. Radość i wzruszenie - to cechy, które na pewno będą towarzyszyć takiemu weselu. Dobrze dobrana muzyka na ślubie sprawi, że wszyscy dostaną "gęsiej skórki", a w oczach wielu gości pojawią się łzy wzruszenia. 

Upamiętnienie ślubu i wesela

Tak wzruszający ślub i huczna, szalona, weselna zabawa, nie mogą przejść niezapamiętane. Dlatego koniecznie trzeba zatrudnić specjalistów, którzy postarają się o cudowne zdjęcia i film ślubny. Na szczęście utalentowanych kamerzystów i fotografów w Stalowej Woli nie brakuje, dlatego na pewno uda się zdobyć piękne ślubne pamiątki. Żeby je uatrakcyjnić, na pewno warto wybrać się na sesję plenerową w miasto, a potem w jego okolice, odwiedzając takie miejsca jak: Muzeum Regionalne w Rozwadowie, park podworski w Charzewicach, czy Zalew na Podwolinie. Taka wycieczka na pewno będzie mile spędzonym czasem, a i zdjęcia, czy film okażą się znacznie lesze. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems