Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Arek - zespół weselny RadomskoArek
Radomsko
CENA: 1800 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 2906
POLECEŃ: 8
ZADAJ PYTANIE

Arek – magister muzyki. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Działam w tej branży już od wielu lat. Prowadziłem nie tylko zespoły weselne ale także rockowe, wykonywałem swoja muzykę, obecnie prowadzę zespoły chóralne. Style muzyczne zmieniają się jak w kalejdoskopie, a ja wciąż z pasją uczestniczę w niezliczonej liczbie imprez. Wykształcenie muzyczne oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi także poznać nie tylko muzykę, ale także organizację imprez. Wiem, na czym polega planowanie imprezy i jej moderowanie podczas przebiegu zabawy weselnej. Współpracuję z solidną ekipą fachowców, Łukasz i Monika, którzy gwarantują sukces każdego przyjęcia.

Łukasz - magister sztuki muzycznej. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego. Muzyk sesyjny, akompaniator od piętnastu lat. Tworzy odpowiednie aranżacje prezentowanych przez zespół utworów muzycznych, w różnych formatach.

Monika - Wokalistka oraz studentka, która współpracowała ze Studiem Wokalnym działającym przy MDK w Radomsku. Na swoim koncie posiada liczne występy na konkursach i festiwalach muzycznych, które pozwoliły jej zdobyć duże doświadczenie sceniczne. Każdy rodzaj muzyki jest dla niej odpowiedni i w nim sie odnajduje czarując swoim głosem wszystkich odbiorców.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, który stanowią instrumenty: Roland xp-60 Korg Pa 500 Korg Triton Roland Ra-95. Nagłośnienie: Końcówki: ADS lx 1100 ADS lx 800

W naszej ofercie jest także organizacja wyjścia Pary Młodej z domu rodzinnego!

Gatunki muzyki:

Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane muzykowi.

UTWORY - ZESPÓŁ WESELNY

ZDJĘCIA - ZESPÓŁ WESELNY

zespół na ślub - Koniecpol + Radomsko - zdjęcie z wesela 923
0
wesele dj - Łódź + Radomsko - zdjęcie z wesela 986
0
zespół muzyczny na wesele - Sulmierzyce + Radomsko - zdjęcie z wesela 906
0

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1800 zł
1800 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems