Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Kamil - dj na wesele WarszawaKamil
Warszawa
CENA: 2550 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 650
POLECEŃ: 3
ZADAJ PYTANIE

Naszą specjalizacją są przyjęcia weselne z pomysłem. W ciągu ostatnich siedmiu lat prowadziliśmy dj-sko i konferansjersko głównie przyjęcia w klimacie boho, folk, rustico oraz przyjęcia autorskie. Inspiracją były polska klasyka i folklor świata.


Z powodzeniem i zadowoleniem naszych Par prowadzimy imprezy międzynarodowe: Potrafimy wyjść poza schematy i przywołać na parkiecie twórczą wenę a jednocześnie znajdujemy złoty środek tak aby wszyscy goście brali udział w przyjęciu i czuli ducha integracji.

Wcześniejsze doświadczenia związane z organizowaniem jakościowych imprez a także wnioski i obserwacje z dotychczasowych przyjęć weselnych stanowią bezcenna skarbnicę wiedzy gwarantującą, że zabawa i celebracja kulinarna będą świetnie zharmonizowane.Omówimy z Państwem każdy szczegół przyjęcia,

DJ zagrał ponad 500 znaczących imprez.
Przez 10 lat - DJ i producent muzyczny w Radiu Zet -Ekologicznej Listy Przebojów Dookoła Świata. Prowadzący program Twoja Lista Przebojów w TVP 1. Konferansjer Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Rezydent klubu klubu i restauracji Melodia przy ul. Nowy Świat w Warszawie.
Za największy nasz sukces muzyczny uważamy 10 letnią współpracę z kinem Muranów.

 

Głęboka znajomość repertuaru muzycznego od klasyki do muzyki współczesnej, rozrywkowej, pop, soul i jazzowej sprawia, że DJ potrafi świetnie dobrać repertuar i zmiksować utwory tak, aby wprawić gości w magiczny stan fascynacji tańcem i muzyką.

Program muzyczny jest zawsze omawiany indywidualnie i dostosowywany do preferencji muzycznych Młodej Pary oraz gości.

Gramy: jakościowy pop lat 80. i 90., disco i funk 70, soul, r&b, rock 'n'r oll i big beat, latino i folk, swing i ballroom dansing oryginalny i stylizowany na lata 50 i 60, przeboje muzyki polskiej lata 1950 - 2017, przeboje współczesne wyselekcjonowane pod kątem jakości brzmienia i tekstu. Mamy w repertuarze przeboje greckie, francuskie, ukraińskie, hinduskie i holenderskie.

 

Klimaty których nie oferujemy to biesiada, poprawiny, disco polo w setach dla fanów gatunku |(poza najbardziej znanymi i uznanymi klasykami).

Pracujemy na sprzęcie audiowizualnym sprawdzonych i cenionych marek (Pioneer, Mackie, JBL)
Z szacunku do twórców gramy tylko legalną muzykę w wysokiej jakości.
Oferujemy również sprawdzonych muzyków (skrzypce, saksofon).

 

Praktyka radiowa i sceniczna nauczyła nas sympatycznej i wyważonej konferansjerki, którą z przyjemnością poprowadzimy również w języku angielskim. Poruszamy się w tym języku na tyle swobodnie, że możemy składać rymy oraz układać teksty piosenek. Proponowane przez nas zabawy dobrze prezentują się na fotografiach lub w kamerze.

Cenowo jesteśmy elastyczni. Młodej Parze oferujemy właściwą relację cena-jakość.

 

Nie bierzemy udziału w konkursie wysyłania ofert, w którym decydującym czynnikiem jest niska cena. Każdą Młodą Parę traktujemy indywidualnie i poświęcamy czas na przygotowanie repertuaru oraz planu przyjęcia. Doradzamy przy wyborze muzyki na wejście, pod tort i oczepiny. Proponujemy zabawy, które są sprawdzone, mają styl i klasę.

 

Gramy również imprezy, których bohaterowie rezygnują z oczepin i klasycznych zabaw a bardziej stawiają na precyzyjny dobór muzyki, toasty, przestrzeń i klimat.

 

Jeśli bierzesz nasze usługi pod uwagę zadzwoń do nas. Podczas wstępnej rozmowy sprawdzimy czy jesteśmy właściwymi djami do poprowadzenia Waszej imprezy oraz ustalimy kiedy możemy zorganizować spotkanie. Prześlemy linki do przykładowych miksów dj/skich

Średnia cena za przyjęcie weselne to 2.600 zł. Zdarzają się też kameralne imprezy popołudniowo-wieczorne za 2.200 zł jak i większe i bardziej kosztowne realizacje.

Ostateczną cenę ofertową podajemy po spotkaniu z klientem.

Ten wieczór ma być dla Młodej Pary i jej gości Pełnią Szczęścia a DJ wie jak ją zrealizować.

Polecamy się!
 

*Podana wycena jest orientacyjna i może ulec zmianie w dół lub w górę w zależności od nakładu pracy przy opracowywaniu repertuaru, ilości potrzebnego sprzętu, ilości gości, czasu trwania wesela. dnia tygodnia.

Instrumenty i sprzęt:

Saksofon
Mikser
Efektory
Cd/mp/sd player

Gatunki muzyki:

Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane muzykowi.

ZDJĘCIA - DJ NA WESELE

DJ + Warszawa - zdjęcie z wesela 234
0
Cuda wianki + Warszawa - zdjęcie z wesela 199
0
Villa Ricona + Warszawa - zdjęcie z wesela 253
0
Cuda Wianki + Warszawa - zdjęcie z wesela 228
0
Cuda Wianki + Warszawa - zdjęcie z wesela 216
0
Cuda Wianki + Warszawa - zdjęcie z wesela 205
0
Cuda Wianki + Warszawa - zdjęcie z wesela 197
0
Villa Ricona + Warszawa - zdjęcie z wesela 225
0
Mazurkas + Warszawa - zdjęcie z wesela 214
0
Mazurkas + Warszawa - zdjęcie z wesela 246
0
Mazurkas + Warszawa - zdjęcie z wesela 242
0

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2550 zł
2550 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems