Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Łukasz - zespół weselny MalczyceŁukasz
Malczyce
CENA: 3000 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 233
POLECEŃ: 0
ZADAJ PYTANIE

Posiadając już 15 letnie doświadczenie w branży ślubnej doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobrze wykonana muzyka to tylko połowa sukcesu udanego wesela. Równie ważne jest umiejętne prowadzenie imprezy już od momentu przywitania Pary Młodej wraz z Gośćmi na sali. Dlatego w trakcie wesela organizujemy różne zabawy i konkursy angażujące Parę Młodą oraz wszystkich bawiących się Gości, aż po oczepiny. Charakter tych zabaw oraz ilość są uzgadniane indywidualnie.

 

DLACZEGO MY?

 

- od 5 lat występujemy w stałym, niezmiennym 3 osobowym składzie. Wybierając nas na swoje wesele macie Państwo pewność, że po wejściu na salę zobaczycie dokładnie te same osoby widoczne na zdjęciach i filmach niniejszego portfolio.

 

- na tej stronie prezentujemy materiał video nagrany w 100% na żywo. Prezentowane filmy, nagrane często telefonem „z ręki” pokazują jak naprawdę brzmimy na żywo. Nie znajdziecie tutaj filmów, w których obraz jest montowany z nagraniem dźwiękowym ze studia, jak to ma miejsce w przypadku niektórych zespołów muzycznych.

 

- gramy szeroki repertuar (lista piosenek dostępna na naszej stronie www). Praktycznie nie zdarza się, aby ktoś podchodził do nas na weselu i życzył sobie określonego typu piosenek. Gramy wszystko od muzyki biesiadnej, poprzez disco polo, pop, rock, polskie, zagraniczne, aż po mocne brzmienia m.in. Metallica, oraz najnowsze hity z radiowych list przebojów, czy YouTube’a (np. „Ona By Tak Chciała”, „Mama Ostrzegała” itp.),

 

- na Państwa życzenie w ramach współpracy możemy przygotować 3 piosenki, które chcielibyście usłyszeć, a których nie ma w naszym repertuarze,

 

- bloki muzyczne trwają z reguły od 30 do 45 minut, przerwy między blokami nie dłuższe niż 15 minut,

 

- dysponujemy wytwornicą ciężkiego dymu. Idealne do Pierwszego Tańca lub Torta.

 

- do każdego wesela podchodzimy indywidualnie. Przed imprezą uzgadniamy cały scenariusz. W trakcie imprezy współpracujemy z obsługą gastronomiczną, aby w miarę możliwości dopasować przerwy w graniu do wydawanych posiłków. Dzięki temu długość całkowitą przerw na weselu jest zmniejszona do minimum.

 

- posiadamy zapasowy sprzęt, który gwarantuje w razie nieprzewidzianych sytuacji ciągłość imprezy,

 

- wesela obsługujemy z reguły do godziny 4:00. Istnieje jednak możliwość przedłużenia wesela po wcześniejszym uzgodnieniu tego w trakcie imprezy.

 

- zapraszamy na nasz profil na Facebook’u, gdzie praktycznie z każdego zagranego wesela mamy zdjęcie z polecającym nas komentarzem od Państwa Młodych.

 

Poniżej znajdują się nasze nagrania, a po prawej stronie filmiki z imprez – niech one przemówią za nas ;)

Instrumenty i sprzęt:

Gitara
Gitara akustyczna
Gitara elektryczna
Keyboard
Saksofon
Cd/mp/sd player

Gatunki muzyki:

Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane muzykowi.

ZDJĘCIA - ZESPÓŁ WESELNY

zespół muzyczny - Wrocław + Malczyce - zdjęcie z wesela 147
0
muzyka weselna - Wrocław + Malczyce - zdjęcie z wesela 154
0
zespoły na ślub - Zgorzelec + Malczyce - zdjęcie z wesela 156
0

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3000 zł
3000 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems